Darbavosi automobilių vagys

Darbavosi automobilių vagys

Penktadienio rytas trims panevėžiečiams prasidėjo nemalonumais. Parko gatvėje palikę savo automobilius, juos rado apgadintus ir apšvarintus.

9.27 val. į pareigūnus kreipėsi automobilio „MB E220“ savininkas ir pranešė, kad, išdaužtas jam priklausančio automobilio dešinės pusės priekinių durelių lango stiklas. Iš vidaus pavogti „RYBAN“ akiniai nuo saulės su dėklu, du į krovėjai, automobilio registracijos liudijimas, techninės apžiūros lapas, draudimas, automobilio „MB“ magnetolos laidai su kištukais. Nuostolį vyras įvertino 370 eurų.

Automobilio „VW Passat“ savininkė pranešė, kad išdaužtas dešinės pusės priekinių durelių lango stiklas, iš vidaus pavogta automagnetola „Pioneer“, USB laikmena „Adata“. Taip pat apgadintos dešinės puses priekinės durelės ir automobilio salone tarp keleivio ir vairuotojo sėdynės esantis porankis. Nuostolis – 90 eurų.

Kita panevėžietė, automobilio „Audi A3“ savininkė nurodė, jog išdaužtas automobilio dešinės pusės priekinių durelių stiklas, o automobilio viduje ji pasigedo magnetolos „Pioneer DEH-1900UB“. Nuostolis – 150 eurų.

Komentarai

  • valkatos dirba,nori gaidzio paniuxinti

    • Atsakyti
  • Kas tu vagiu gatviu nezino.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų