Dantų irigatorius: kada tinkamiausias laikas jį įsigyti?

Dantų irigatorius: kada tinkamiausias laikas jį įsigyti?

Dantys nėra amžini, dėl to reikalinga kruopšti jų priežiūra. Burnos higienai ir bendrai tvarkai palaikyti reikia rūpintis ne tik nauju dantų šepetėliu, bet ir prisiminti, jog svarbu kruopščiai valyti tarpdančius. Žmonės, norintys išlaikyti sveikus dantis ir burnos sveikatą, turėtų atkreipti dėmesį į tarpdančių siūlo alternatyvas – dantų irigatorius. Nors šie įrenginiai buvo išrasti seniai, dėl savo dydžio jie buvo naudojami tik odontologijos kabinetuose, tačiau naujesni, kompaktiškesni modeliai populiarėja ir naudojimui namuose.

Kada geriausia investuoti į irigatorių?

Investuoti į sveikatą reikia pradėti kuo greičiau, kad būtų galima išvengti problemų. Irigatorius ne tik padeda išvalyti dantis, bet ir pašalina apnašas, maisto likučius. Irigatoriai gali būti naudojami kiekvienuose namuose, tačiau kai kuriems žmonėms šis prietaisas gali būti labai naudingas. Dėl savo tikslumo ir gebėjimo prasiskverbti į mažiausius plyšius, irigatoriai gali žymiai palengvinti ortodontinio aparato priežiūrą, kai svarbiausia yra burnos higiena. Ne mažiau svarbu ir tai, kad naudojant nuolatinius ortodontinius aparatus dantys gali tapti labai jautrūs, todėl švelnus, bet efektyvus valymas irigatoriumi gali žymiai sumažinti galimą diskomforto ir dirginimo lygį, kurį sukelia tarp dantų patekusios maisto dalelės. Dėl švelnaus valymo burnos irigatoriais gali naudotis ir žmonės, nešiojantys dantų implantus ar protezų tinklelius, breketus, kapas, kurių priežiūra reikalauja didelio kruopštumo.

Ar irigatorių gali naudoti visi žmonės?

Gali susidaryti nuomonė, jog irigatoriai reikalingi tik tada, kai žmogus turi problemų su dantimis arba juos tvarkosi ortodontiniu būdu, tačiau irigatorius gali naudoti kiekvienas, kuris nori kruopščiai išsivalyti dantis. Irigatoriai yra gera investicija tiems, kurie turi siaurus dantis, kai juos sunku valyti reguliariai naudojant dantų siūlą arba turintiems jautrias, kraujuojančias dantenas, kurias reikia švelniai, kruopščiai prižiūrėti. Prietaisas ne tik palaiko dantenų būklę, bet ir stiprina jas reguliariais vandens masažais.

Taigi, kiekvienas žmogus privalo rūpintis savo higiena, o jei tai padaryti darosi sunku, irigatorius padės palengvinti dantų valymosi procesus. Jei ieškote, kur galima įsigyti kokybišką irigatorių, jį galite rasti  www.wesmile.lt/.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų