P. Plechavičiaus skveras – vienas tų „karštųjų“ taškų, kur kiekvieną rytą surenkami didžiausi maišai išmėtytų vienkartinių pakuočių. P. Židonio nuotr.

Centro grožį slepia kalnai šiukšlių

Centro grožį slepia kalnai šiukšlių

Panevėžys dažnai tituluojamas kebabų sostine. Ypač jaunimo pamėgtas greitasis maistas tapo nemenku iššūkiu tiek miestą valančioms tarnyboms, tiek jo centre įsikūrusiems verslams.

Sutvarkius Respublikos bei dalį Klaipėdos gatvių bei baigiant atnaujinti P. Plechavičiaus skverą išties išsipildė miesto plėtros strategų vizija šią vietą paversti jaunimo traukos centru. Vakarais, o ypač savaitgalį, čia tiršta jaunų žmonių. Juos į centrą pritraukė ne tik nauji suoliukai, bet ir pašonėje veikiančios greitojo maisto užkandinės. Po jaunuolių vakarinių pasisėdėjimų skveras skęsta vienkartinių maisto dėžučių, įrankių ir popierinių servetėlių jūroje. O vakarotojams išsiskirsčius, puotas rekonstruotame miesto centre tęsia varnų pulkai. Pakanka vos stipresnio vėjo gūsių, kad atliekos nuklotų ir Klaipėdos gatvės pradžią.

Šiukšliavežiai jau dabar baisisi, kuo pavirs miesto centras po vasaros atostogų sugrįžus studentams.

Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 28 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Apie koki grozi snekame? Kokybes 0.Paziurekite atidziau Laisves a.naujai sudetas plyteles.Dalis jau siai dienai pertrukusiu,nulauziti kampai,kreivai sudetos ir supjautos.Esancios po medziais purvinos.KOKYBE 0.Geda ponas Rackauskai.S.is Kinijos atvezete.Nenaudotos plyteles ir jauS…

  • Manau,kas dalina maistą išsinešimui,tie ir privalo rūpintis tų šiukšlių surinkimu.Tegul ima papildomą mokestį už leidimą išsinešti ir renka „savo verslo“ šiukšles.

  • Šaunuoliai!!!! Galima tik pasidžiaugti už profesionaliai atliekamus darbus mūsų Panevėžio miesto aikštėje. Darbų panašumas yra su Kauno mieste atliekamais darbais… Pagarba vadovaujantiems ir kontroliuojantiems.

    • Atsakyti
    • Gal tamstai pas akiu gydytoja?

  • liaudis autoriui

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų