Boksininkė G. Diekontaitė – Europos jaunimo čempionė!

Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtinė Gabrielė Diekontaitė tapo pirmąja Lietuvos boksininke per šalies moterų bokso istoriją, iškovojusia Europos čempionato auksą.

Lietuvė triumfavo Bulgarijos sostinėje vykstančiame Europos jaunimo (iki 19 metų) čempionate. Svorio kategorijos iki 75 kg finale G. Diekontaitė taškais 4:1 nugalėjo turkę Seną Erdogan. G.Diekontaitę treniruojantis Darius Katkevičius teigė, kad Europos čempionato auksą lėmė boksininkės charakteris.

G. Diekontaitė Europos čempionate iškovojo tris pergales. Ketvirtfinalyje sportininkė vieningu teisėjų sprendimu 5:0 įveikė ukrainietę Veroniką Korets. Pusfinalyje lietuvė po atkaklios kovos taškais 3:2 nugalėjo airę Lisą O‘Rourke.

Europos čempionate iš viso kovojo 8 lietuviai. Lietuvos vaikinų rinktinės boksininkai – Aras Dudėnas ir Gabrielius Savickas – iškovojo bronzos medalius.