T. Markelevičius nuotr.

BMW – tiesiai į dugną

BMW – tiesiai į dugną

Į tvenkinį Panevėžio rajone neseniai pirktu BMW įlėkęs vaikinas ne tik neteko automobilio, bet dargi turės sumokėti baudą už gamtai padarytą žalą.

Kurioziškai pasibaigęs incidentas Raguvoje prie tvenkinio vakar buvo bene labiausiai aptarinėjama naujiena miestelyje.

Bendrasis pagalbos centras pranešimo apie į prūdą įlėkusį automobilį sulaukė vidurdienį. Į įvykio vietą atlėkę Raguvos ugniagesiai ne ką tegalėjo padėti – gelbėtojai neturėjo nardymui reikalingos įrangos, tad teko laukti pastiprinimo iš Panevėžio. Atvykęs panevėžiečių ugniagesių ekipažas nugrimzdusi BMW iškėlė iš dugno, o į krantą automobilį baigė traukti vietinis ūkininkas traktoriumi.

Gelbėjimo operacija užsitęsė maždaug valandą. Per tą laiką pažiūrėti neeilinio įvykio į pakrantę susirinko nemažas būrys smalsuolių. Krante trypčiojo ir paties BMW savininkas.

Vaikinas pasakojo, kad važiuodamas keliuku šalia tvenkinio bandė išvengti duobės, užvažiavo ant šlaito ir vertėsi. BMW vandenyje atsidūrė aukštyn ratais. Automobilis sparčiai ėmė grimzti į dugną. Laimei, vienas važiavęs vairuotojas sugebėjo išsikepurnėti lauk. Netrukus BMW pasiekė dugną. Vairuotojui medikų pagalbos neprireikė. Į nelaimės vietą netrukus atskubėjo jo draugai atvežė nelaimėliui sausus drabužius. Maždaug 4000 eurų vertės automobilį vaikinas buvo neseniai įsigijęs ir dar nė nespėjęs apdrausti KASKO. Po maudynių BMW liko tetinkamas išardyti. Bent dalį nuostolių savininkas galės padengti nebent pardavęs vandens nebijančias detales.

Įvykio aplinkybes dar aiškinasi policija. Už tai, kad BMW užteršė telkinį, vairuotojui gresia ir 30 eurų bauda.

Komentarai

  • idomu kas atygins zala kai kasdien daroma pelke viduryje miesto jau galima sodinti bulbes,ovaldininkai kazko delsia,juk tas niokajams plotas plinta kas savaite ir kaip isdius bus baisokas plynas laukas kur dulkes tai siaucia kad gyventojai negali atidaryti langu vasara,kas paskaiciuos sveikatos nuostolius…

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų