Beržų gatvėje aidėjo šūviai ir sprogimai (atnaujinta)

Beržų gatvėje aidėjo šūviai ir sprogimai (atnaujinta)

Karinės pratybos „Karaliaus kirtis 2017“ įgauna pagreitį. Nuo pat ankstyvo ryto Beržų gatvėje aidėjo šūviai ir sprogimai, šalia apleisto pastato buriavosi gausios pareigūnų ir karių pajėgos, tačiau praeivių karinė miesto padėtis jau nestebina.

Pagal pratybų planą, antradienio rytą išgalvotos priešiškos šalies Udijos palaikytojai užėmė apleistą daugiabutį Beržų gatvėje. Sužinoję apie nelegalų siautėjimą, į įvykio vietą netruko atskubėti policijos pareigūnai ir kariai. Jiems patekus į pastatą, apie valandą aidėjo šūviai, sprogimai bei stiklų dūžiai. Lietuvos gynėjams situaciją pavyko neutralizuoti, o priešus sulaikyti.

Karaliaus Mindaugo husarų bataliono vadas pulkininkas leitenantas Rolandas Putnikas teigia, kad mieste situacija itin įtempta.

„9 valandą ryto reguliarios Udijos pajėgos įsiveržė į Panevėžio miestą. Šiuo metu šiaurinėje miesto dalyje jau vyksta kariniai veiksmai, tačiau ginkluotos priešų pajėgos persikelia ir kitus rajonus. Mūsų žiniomis, miestą puola apie 5000 – 6000 ginkluotų priešų“, – šią savaitę Panevėžyje vykstančių karinių pratybų siužetą pasakojo R. Putnikas.

Nugalėjus nesamos Udijos palaikytojus Beržų gatvėje, intensyvios karinės pratybos tęsėsi Elektronikos g. Apie vidurdienį šūviai tratėjo šalia Panevėžio Priklausomybės ligų centro, kur Lietuvos teisėsaugos pareigūnams teko ginti dar vakar iš užpuolikų atimtą gydymo įstaigą. Šįkart panevėžiečių dėmesį prikaustė ir į inscenizuotą karinę operaciją Lietuvos gynėjus atskraidinęs  karinis sraigtasparniu.

 

Galerija

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų