Dėl būsimos bažnyčios statybų, pasak Panevėžio vyskupo, pirmiausia malda reikėtų pasitarti su pačiu Dievu. P. Židonio nuotr.

Bažnyčios vietoje įsikūrė vapsvos

Bažnyčios vietoje įsikūrė vapsvos

Visam amžiui – 99-eriems metams – sklypą Parko gatvėje, Kultūros ir poilsio parko pakrašty, išsinuomojusi Panevėžio vyskupija neatsisako planų čia pastatyti bažnyčią.

Dvasininkų nuomone, šioje miesto dalyje labai trūksta naujos parapijos, bet pati vyskupija naujiems maldos namams lėšų sukaupti nepajėgi. Mecenatų dėka Lietuvoje pastaruoju metu jau ima dygti viena kita moderni bažnyčia.

„Kaip sakoma Evangelijoje, prieš statant bokštą, reikia pagalvoti, ar sugebėsi jį užbaigti. Pamatus galima greit pakloti, o kas toliau?“ – sako Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas.

Ruošiantis Panevėžio gimtadienio renginiams Kultūros ir poilsio parke, dvasininkas čia dar kartą apėjo vyskupijai pagal panaudos sutartį priklausantį valstybinės žemės sklypą ir prisiminė prieš dešimtmetį gimusį, bet taip ir neįgyvendintą užmojį šioje vietoje pastatyti Dievo namus. Kol kas čia karaliauja tik urvinius lizdus sukančios vapsvos.

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 10 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Komentarai

  • sita sklypa baznycia gavo is pono mero vitalijaus, jau tada buvo aisku, kad jokio statinio uz savo pinigus baznytininkai ten nestatys, tarp kitko pirminis variantas, uz kuri sklypukas ir buvo gautas, tai ivairiu tikinciuju konceciju maldos namai, bet paskui sita ideja buvo tyliai numuilinta, ir pradeta sekti pasaka apie baznytele kurios reikia rajono gyventojams, dabar gi pasakos tesinys, kad butu gerai ,jog kokie nors mecenatai pastatytu baznycia, kitaip sakant uz savo pinigus kunigai ten baznycios nestatys, tai gal laikas sklypa atsiimti visuomenes reikmems kol neiskilo koks nors ,,kataliku daugiabutis

    • Aš taip pat visuomenė ir aš noriu bažnyčios! Nuo Smetonos laikų Panevėžyje nepastatyta nei viena bažnyčia, nors miestas išaugo kelis kartus. Katalikai…

      • Miestas išaugo kelis kartus, o praktikuojančių katalikų sumažėjo keliasdešimt kartų.

      • gerb visuomene, tai statyk ta baznycia, kas trukdo, katalikai susimeskit euru ir pirmyn, zeme tai gavot uz dyka

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų