Baisiąją sankryžą tveria kalneliais

Baisiąją sankryžą tveria kalneliais

Klastingoje, gausiomis avarijomis, tarp jų ir tragiškomis, garsėjančioje Krekenavos sankryžoje nelaimėms kelią užkirsti bus bandoma greitį ribojančiais kalneliais. Vienas jų įrengtas kelyje, kuriuo nuo Panevėžio atvažiuojama į Krekenavą, antrasis – Pušyno gatvėje, ja lemtingoji sankryža privažiuojama vykstant nuo Vilainių.

Ši sankryža – viena labiausiai klaidinančių vietovės nepažįstančius vairuotojus. Važiuojant per Krekenavą į Panevėžį, visą laiką pagrindiniu buvęs kelias sankryžoje staiga tampa šalutiniu, o miestelio Tilto gatve vedantis – pagrindiniu.

„Kad atsirastų šie kalneliai, visus septynerius metus teko įnirtingai kalbėtis bei susirašinėti su Lietuvos automobilių kelių direkcija, aiškinant jiems, kokia pavojinga Krekenavos sankryža. Visą tą laiką sulaukdavome atsirašinėjimų, kad nežinome, ko norime ir patys nesuprantame, ko prašome. Atsakingiesiems kelių specialistams buvo niekai mūsų argumentai, kad Krekenavos sankryžoje nuolat vyksta avarijos, daužomi automobiliai, žemės ūkio technika“, – piktinosi Panevėžio rajono metras Povilas Žagunis.

Laukia žiedinės sankryžos

Rajono vadovui ypač pikta dėl to, kad automobilių kelių direkcijos valdininkai į nuolatinius prašymus imtis saugumo priemonių Krekenavos sankryžoje sureagavo tik tada, kad šįmet avarijoje vienas žmogus žuvo, antrasis buvo sunkiai sužeistas. Iki tol, anot P. Žagunio, reikalavimams bei prašymams užtikrinti saugumą direkcija buvo akla ir kurčia.

„Jų abejingumas buvo lyg patyčios iš mūsų visų“, – žodžių į vatą nevynioja P. Žagunis.

Visą straipsnį skaitykite spalio 26 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Zuvusiojo artimieji galetu paduoti i teisma automobilių kelių direkcija.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų