JUK media nuotr.

Badmintonininkai iškovojo medalius

Panevėžyje pirmą kartą vyko šalies vaikų ir jaunimo badmintono Lietuvos taurės varžybos. Mūsų mieste buvo surengtas penkioliktosios šalies taurės pirmasis etapas, kuriame varžėsi gabiausieji mūsų šalies šios sporto šakos atstovai. Jie rungėsi Bj ir Dj grupėse.

Lietuvos taurės pirmojo etapo varžybose kovojo 85 sportininkai iš įvairių mūsų šalies miestų. Panevėžyje buvo svečių ir iš kaimyninės Latvijos.

Varžybose dalyvavo keturiolika Panevėžio badmintono klubo narių. Iš jų geriausiai pasirodė Pijus Povilonis, kuris vienetų grupėje Dj iškovojo antrąją vietą. Panevėžietis iš lietuvių pasirodė geriausiai – jis tik finale nusileido Latvijos sportininkui.

Dar vieną medalį P. Povilonis iškovojo dvejetų varžybose kartu su panevėžiečiu Patriku Taura. Panevėžiečiai pakeliui link finalo 2:0 (21:9, 21:12) įveikė Roką Čekauską ir Rojų Vaitkevičių, 2:1 (22:20, 13:21, 21:16) – Žygimantą Molį ir Kajų Vilpišauską. Finale R. Povilonis su P. Taura užtikrintai 2:0 (21:9, 21:16) nugalėjo Simą Bočį su Matu Revinsku.

Panevėžio badmintono klubo vadovas Linas Supronas pasidžiaugė savo auklėtinių geru pasirodymu.

„Šį sykį konkurencija buvo labai didelė, todėl džiaugiamės pasiektais rezultatais. Auga perspektyvi jauna karta, iš kurios ateityje galima tikėtis dar geresnių rezultatų“, – „Sekundei“ sakė L. Supronas.