T. Markelevičiaus nuotr.

Avariją sukėlusį bėglį išdavė nukritęs valstybinis numeris

Avariją sukėlusį bėglį išdavė nukritęs valstybinis numeris

Ketvirtadienio pavakare Panevėžio rajone, Bernatonių kaime, avarija tik dėl laimingo atsitiktinumo nesibaigė tragiškai.

Per kaimą važiavęs „Toyota“ automobilis nuo staigaus smūgio į jo galą nulėkė nuo kelio ir vertėsi. Į jį atsitrenkusio automobilio vairuotojas ciniškai nuvažiavo tolyn. Vis dėlto bėgliui išsisukti nuo atsakomybės nepavyko – pareigūnai jį lengvai būtų susekę pagal nelaimės vietoje rastą nuo smūgio nukritusį valstybinį numerį.Visgi po kurio laiko nelaimės kaltininkas pats sugrįžo.

Bendrasis pagalbos centras pranešimo apie nelaimę Bernatoniuose sulaukė apie 16.08 val. Policijos duomenimis, „Mercedes-Benz“ atsitrenkė į prieš jį ta pačia kryptimi važiavusią „Toyota“ automobilį, vairuojamą 49-erių moters. Nuo smūgio „Toyota“ nulėkė nuo kelio ir vertėsi. Automobilis sustojo ant pėsčiųjų tako aukštyn ratais.  Avariją sukėlęs „Mercedes-Benz“ vairuotojas nurūko nė nesustojęs.

Į nelaimės vietą atskubėję greitosios medikai „Toyotos“ vairuotoją išvežė į ligoninę. Po medikų apžiūros moteris išleista gydytis į namus.

Policijos pareigūnai tuojau pradėjo iš įvykio vietos pasprukusio „Mercedes-Benz“ paiešką. Nustatyti, kam priklauso automobilis, nebuvo sunku, mat nelaimės vietoje liko ne tik jo nuolaužų, bet ir nukritęs valstybinis numeris.

Surasti pabėgėlį pareigūnams ilgai neužtruko. Paaiškėjo , kad „Mercedes-Benz“ vairavo 31-erių vyras. Jis į nelaimės vietą atvažiavo pats, policininkams joje dar tebedirbant. Bėglys sugrįžo kartu su tėčiu. Vyras teisinosi iš avarijos vietos sprukęs apimtas streso.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos specialisto Tado Martinaičio teigimu, nelaimės aplinkybės tikslinamos, apklausiami avariją matę liudininkai.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų