T. Markelevičiaus nuotr.

Avariją sukėlęs vairuotojas slapstėsi namuose

Avariją sukėlęs vairuotojas slapstėsi namuose

Panevėžyje avariją sukėlęs girtas vairuotojas nuo policijos pasislėpti tikėjosi namuose.

Pirmadienio vakare, jau sutemus, Kniaudiškių gatvėje į BMW X3 atsitrenkė į priešpriešinio eismo juostą išvažiavęs automobilis „Audi A3“. Po susidūrimo pastarojo vairuotojas, užuot sustojęs ir išsiaiškinęs situaciją, tik paspaudė greičio pedalą ir išvažiavo iš įvykio vietos.

Vis dėlto BMW vairuotojas spėjo įsidėmėti „Audi A3“ numerius ir apie incidentą pranešė policijai. Pareigūnams nebuvo sunku identifikuoti automobilio savininką ir jau netrukus patruliai stovėjo prie jo namų. Daugiabučio kiemo aikštelėje rasta ir apdaužyta „Audi A3“.

Buto duris pareigūnams atidarė pats jos savininkas. Vyras buvo girtutėlis – jam nustatytas daugiau nei 3 prom. girtumas.

Vyras prisipažino vairavęs automobilį ir sukėlęs avariją. Panevėžietis į policijos akiratį pakliuvo nebe pirmą kartą. Praėjusiais metais jis neteko vairuotojo pažymėjimo už vairavimą išgėrus.

Šįkart jam teks stoti prieš teismą. Vairuoti teisės neturintis, bet vis tiek prie vairo sėdantis vyras bent jau kurį laiką liks be automobilio – „Audi A3“ nuvežta į policijos sulaikytų automobilių saugojimo aikštelę.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų