"Sekundės" asociatyvi nuotr.

Autobusui stabdant, susižalojo keleivė

Autobusui stabdant, susižalojo keleivė

Senyvo amžiaus keleivei kelionė miesto mršrutiniu autobusu baigėsi rimtomis traumomis.

Penktadienį, apie 13 val., maršrutinio autobuso vairuotojui staigiai stabdant, 89-erių panevėžietė griuvo ir susižalojo. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje jai nustatyta subdurinę galvos hematoma, dubens sumušimas. Nukentėjusioji paguldyta į Neurochirurginį skyrių.

 

 

Komentarai

  • mano kieme varlė nudvėsė, Informacijos badas?

  • Kodėl,vairuotojas nepakišo pagalvės?Nereikia skaičiuot varnų,o laikytis už turėklų.Ką daryti vairuotojui,kai koks išsižiojalis lenda po ratais?

    • Deja ir neissiziojaliai gali nugriut.Staigiai stabdant autobusui,ne visi gali issilaikyt.O ypac senyvo amziaus zmones

  • Reikalinga autobusuose kameros, tada ir paaiškėtų, kas laikėsi, o kas ne. O dabar visalaika sakoma, kad nesilaikė.

  • reikia patiems keleiviams save saugoti, vairuotojui ir taip didelė atsakomybė, mieste eismas intensyvus, ne kartą teko matyti garbaus amžiaus senjorus, atsižymėję talonėlį, nesilaikydami pėdina link vietos atsisėsti…

  • Tipine situacija: stovi babulyte ir susikaupusi taseje pinigines iesko/ susikaupusi pinigineje bilieto iesko/ susikaupusi centus kairiame delne desines rankos pirstu stumdo ir skaiciuoja – bilieta pirks/ moteriske stovi, kairej rankoj dvi terbos is turgaus, po ausim prie peties prispaustas tevefonas ir sneka o su desine ranka traukia is pinigines ir komposteryje zymi bilieta…Apie koki laikymasi uz tureklu Jus cia snekat? Zmogui Dievas tiek ranku nedave!

    • Siais laikais vairuotojais dirba kuribingi zmones…

Rodyti visus komentarus (7)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų