Aukštaitija vertina ilgametę patirtį

Aukštaitija vertina ilgametę patirtį

Pastaruoju metu finansines paslaugas teikiančių įmonių skaičius Lietuvoje išaugo, todėl neretai tenka gerai pasukti galvą, į kurią iš jų kreiptis iškilus poreikiui skolintis, taupyti ar gauti patikimą finansinį patarimą.

Beveik ketvirtį amžiaus Aukštaitijos regione finansines paslaugas teikiantys trys partneriai Aukštaitijos kredito unija (Aukštaitijos KU), Biržų kredito unija (Biržų KU) ir kredito unija „Kupiškėnų taupa“ (KU „Kupiškėnų taupa“) dėl ilgametės patirties žino, kad unijos narių pasitikėjimo pagrindas yra nuoseklus, į kokybiškas paslaugas orientuotas darbas ir nekintanti kredito unijų vertybių sistema. Nepaisant kredito unijoms tenkančių iššūkių išlikti konkurencingoms finansų rinkoje, prisitaikyti prie ekonomikos ciklų ir kintančios verslo aplinkos, unijos nenutolo nuo kliento, kuria ilgalaikius ryšius ir juos palaiko, telkia kredito unijos narius į bendruomenę, rūpinasi jų socialinių poreikių tenkinimu ir gerove.

PO REFORMOS DIDESNIS SAUGUMAS

Aukštaitijos KU, Biržų KU ir KU „Kupiškėnų taupa“ priklauso vienai iš dviejų šiuo metu Lietuvoje registruotų centrinių unijų – Jungtinei centrinei kredito unijai, kurios prekės ženklas „Kreda“. Ši grupė vienija finansiškai stiprias, efektyviai veikiančias kredito unijas, sugebančias išlaikyti stabilumą dinamiškoje finansų rinkos aplinkoje.

Po 2018 m. pasibaigusios kredito unijų reformos kredito unijų veikla tapo saugesnė. Didelis dėmesys kapitalo tvarumo užtikrinimui ir aktyvus centrinės kredito unijos narių įsitraukimas į unijų valdymo procesus sustiprino viso sektoriaus stabilumą. Po kredito unijų reformos grįžtantį Aukštaitijos regiono finansinių paslaugų vartotojų pasitikėjimą „Kreda“ grupės kredito unijomis patvirtina nuosekliai didėjantys paskolų ir indėlių portfeliai bei augantis unijų narių skaičius.

PASLAUGOS KIEKVIENAM

Nuo tada, kai Lietuvoje buvo įsteigtos pirmosios kredito unijos, jų paslaugų spektras smarkiai išsiplėtė. Laikai, kai kredito unijoje galima buvo padėti tik indėlį arba gauti paskolą, seniai baigėsi, dabar tai keletas iš daugelio teikiamų paslaugų, kurios apima grynųjų pinigų operacijas, savitarną interneto banke, mokėjimo korteles „MasterCard“, įvairių paskirčių paskolas, skirtas privatiems asmenims, ūkininkams ir verslui, galimybę taupyti palankiomis sąlygomis, greitus ir individualizuotus finansinius sprendimus bei patikimas ir profesionalias finansines konsultacijas.

Skatindamos verslumą Aukštaitijos regione Aukštaitijos KU, Biržų KU ir KU „Kupiškėnų taupa“ teikia kreditus pagal finansinę priemonę „Verslumo skatinimas 2014–2024“, finansuojamą iš Europos Sąjungos socialinio fondo smulkiam ir vidutiniam verslui remti. Pasinaudojus šia priemone verslininkų pečius užgula mažesnė finansinė našta nei paprastos paskolos keliami įsipareigojimai, todėl lieka daugiau lėšų verslui plėsti ir investuoti.

Ne paslaptis, kad demografinė padėtis regionuose prastėja, jauni žmonės ieško galimybių įsikurti didmiesčiuose siekdami geresnių gyvenimo sąlygų. Kaip paskatą pasilikti regione ir čia pradėti kurti ateitį sau ir savo vaikams Aukštaitijos KU, Biržų KU bei KU „Kupiškėnų taupa“ siūlo jaunoms šeimoms pasinaudoti būsto kreditu su valstybės finansine parama.

Istoriškai susiklostė, kad didžiąją dalį regionuose esančių kredito unijų narių sudaro ūkininkai. Ne išimtis ir Aukštaitijoje esantys žemės ūkiai, kurių valdytojai mieliau peržengia kredito unijos slenkstį, nes čia kartu su finansiniu pasiūlymu gauna ir lengviau įgyvendinamas finansavimo sąlygas. Aukštaitijos KU, Biržų KU ir KU „Kupiškėnų taupa“ lanksčiai prisitaiko prie regione sparčiai augančio žemės ūkio sektoriaus, jo sezoniškumo ir, pasitelkusios geriausius įmanomus sprendimus, stengiasi patenkinti žemės ūkių finansinius poreikius.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų