Panevėžio rajono Garbės pilietės šeimoje – Auksinės vestuvės

Panevėžio rajono Garbės pilietės šeimoje – Auksinės vestuvės

Auksines vestuves švenčiančią krašto šviesuolių, miežiškėnų Valerijos ir Juozo Bartulių šeimą aplankė ir Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis,  tęsdamas ilgametę tradiciją pasveikinti tokią garbingą sukaktį mininčias rajono šeimas.

Valerija Bartulienė – Panevėžio rajono Garbės pilietė, buvusi ilgametė Miežiškių kultūros centro direktorė, meno vadovė, choreografė, jos vyras Juozas dirbo matematikos mokytoju, ragavo buhalterio duonos, buvo Miežiškių seniūnijos seniūnas. 50-ties metų santuokinio gyvenimo sukaktį pora paminėjo rugpjūčio 8 dieną.

Eidami bendru gyvenimo keliu, Valerija ir Juozas puoselėjo pamatines šeimos vertybes, išaugino tris dorus, gimtinę mylinčius vaikus, susilaukė dviejų vaikaičių. Pora didžiuojasi, kad visos jų atžalos gyvena tėvų žemėje.

Sveikindamas sutuoktinius meras P. Žagunis džiaugėsi, kad Bartuliai – ne tik Miežiškių, bet ir viso Panevėžio rajono pažiba.

„Esate meilės šeimai, krašto tradicijoms ir kultūrai pavyzdys“, – sakė meras.

Už gražią šeimą, neblėstantį entuziazmą dalyvauti miestelio bendruomenės bei mėgėjų meno veikloje Bartuliams dėkojo ir Miežiškių seniūnijos seniūnas Remigijus Budreika.

Neseniai šias pareigas pradėjęs eiti R. Budreika pasidžiaugė, kad J. Bartulis, buvęs ilgametis seniūnas, jam yra didelis autoritetas ir puikus pavyzdys, kaip organizuoti šį atsakingą darbą krašto ir jo žmonių gerovei.

V. Bartulienė kukliai sakė, kad jie nesantys vieninteliai, kurie krašto gerovę kuria ant tvirtų šeimos pamatų.

„Daug nusipelnė ir Remigijaus Budreikos tėvai bei seneliai. Tai darni, darbšti, lietuviška giminė. Dar – Petrulaičiai, Skeiveriai, Gudai… visų neišvardinsi. Tokios šeimos yra mūsų tautos stiprybė ir pagrindas. Jose vaikai išmoksta tikrųjų vertybių ir, sekdami tėvų, senelių pavyzdžiu, grįžta į kaimą, čia kuria savo gyvenimą“, – kalbėjo V. Bartulienė.

Komentarai

  • Laimės ir sveikatos

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų