Nuotrauka: Given.lt

Auksinės apyrankės – universali dovana

Auksinės apyrankės – universali dovana

Nežinote, ką dovanoti mylimam žmogui svarbia proga? Unikali auksinė apyrankė yra puikus aksesuaras, kuriuo mielai puošiasi ne tik moterys, bet ir vyrai. Subtilus žvilgesys pritraukia aplinkinių žvilgsnius ir suteikia rafinuotumo bei elegancijos. Visgi kokios priežastys lemia auksinių apyrankių populiarumą? Juvelyrinių dirbinių istorija ir įdomūs faktai jūsų laukia čia!

Ką slepia auksinių apyrankių istorija?

Nuotrauka: Given.lt

Sakoma, jog senovėje apyrankės turėjo ypatingą estetinę bei ritualinę reikšmę – senovės Mesopotamijoje, Egipte bei Kinijoje rasti prieš 7000 metų pagaminti juvelyriniai dirbiniai. Visgi šie aksesuarai nebuvo tokie, kokius įsivaizduojame šiandien – apyrankės buvo gaminamos iš kriauklių, įvairių žolynų, plonų medžių šakelių bei kriauklių. Vėliau puoštis pamėgo ir romėnai, kurie vertino gyvatės formos apyrankių grožį bei savitumą. Viduramžiais apyrankių populiarumas nuslopo, tačiau naujaisiais amžiais grįžo su nauja jėga – madingiausiomis tapo auksinės apyrankės su žaviais medalionais. Šiandien kiekviena juvelyrinė parduotuvė siūlo įvairių stilių bei medžiagų apyrankes – tereikia panaršyti internete ir rasite tinkamiausią.

4 priežastys, kodėl auksinė apyrankė yra verta jūsų dėmesio

Auksas niekuomet neišeina iš mados

Auksinė apyrankė yra itin elegantiška dovana – tai nesenstantis, klasikinis papuošalas, kuris visuomet išliks madingas. Dėl prabangios tauriojo metalo išvaizdos iš aukso pagaminti aksesuarai visuomet taps unikalia staigmena. Pavyzdžiui, auksinę apyrankę galima dovanoti įvairiomis progomis – švenčiant vestuves, jubiliejų, išleistuves arba gimus vaikui. Be to, auksinius papuošalus galite išgraviruoti, tokiu būdu suteiksite aksesuarui dar gilesnę reikšmę. 

Juvelyriniai dirbiniai gali tapti šeimos relikvija

Nuotrauka: Given.lt

Papuošalai yra itin vertinga investicija – kokybiški juvelyriniai dirbiniai gali būti nešiojami dešimtmečius. Įsivaizduokite – puošni auksinė apyrankė, kurią padovanosite mylimai sesei arba draugei taps tikra vertybe ir bus perduodama iš kartos į kartą. Be to, pravartu žinoti, kad laikui bėgant dovanos vertė gali išaugti. Žinoma, reikia nepamiršti kruopščiai rūpintis juvelyrika, kad papuošalai išsaugotų pirminę išvaizdą.

Auksinės apyrankės tinka kiekvienam

Viena sunkiausių užduočių ieškant juvelyrinių dirbinių – rasti artimo žmogaus charakterį, amžių ir stilių atitinkantį papuošalą. Auksinės apyrankės tinka ir mažiems, ir dideliems, tad pasirinkę šį variantą galėsite pamiršti lakstymą po parduotuves. Daili, smulkaus rašto apyrankė gimtadienį švenčiančiam mažyliui, žaismingas aksesuaras paauglei išleistuvių proga arba masyvus stiliaus akcentas senjorui – auksinė apyrankė tinka visų kartų atstovams.

Apyrankės iš aukso dera prie įvairių odos atspalvių

Dar viena priežastis, kodėl turėtumėte padovanoti auksinę apyrankę mylimam žmogui – šie aksesuarai puikiai dera su visais odos tipais. Pirmiausia atsižvelkite į tai, ar odos atspalvis šiltas ar šaltas ir rinkitės balto, rožinio arba geltono aukso apyrankę, kuri labiausiai pabrėžia išvaizdos grožį. 

Given juvelyrikos parduotuvė – unikalios auksinės apyrankės internetu

Nuotrauka: Given.lt

Nusprendėte padovanoti mylimam žmogui auksinę apyrankę? O gal švenčiate svarbią progą ir norite įsigyti naują stiliaus akcentą? Latvijoje gimusi papuošalų parduotuvė Given žavi klientus itin dideliu juvelyrikos pasirinkimu. Tad ką galime jums pasiūlyti? 

Platus asortimentas. Siūlome auksinės apyrankės, tinkančias moterims, vyrams bei vaikams. Užsukite ir išsirinkite tinkamiausią!

Profesionalus aptarnavimas. Patogi filtravimo sistema padės rasti tinkamiausią auksinę apyrankę – tiesiog pasirinkite norimą medžiagą ir biudžetą. O jei turite klausimų, kvalifikuoti Given konsultantai yra visuomet pasiruošę jums padėti tiek fizinėse parduotuvėse, tiek internete. 

Saugus pristatymas. Domina papuošalai internetu? Užsukite į Given internetinį puslapį, kuriame galėsite išsirinkti tobulą aksesuarą. Baiminatės dėl juvelyrikos saugumo? Nesijaudinkite – apdraudžiame kiekvieną siuntą ir užtikriname saugų pristatymą iki pat jūsų namų durų. 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų