Atsinaujinusi klinika toliau gerina panevėžiečių gydymą

Atsinaujinusi klinika toliau gerina panevėžiečių gydymą

Šeimos klinikų tinklo „MediCA klinika“ padalinys, įsikūręs Aukštaičių g. 4, lapkričio mėnesį švęsiantis savo 16-ąjį gimtadienį, panevėžiečius pasitinka dar šviesesnėje, erdvesnėje, suaugusiesiems ir vaikams pritaikytoje aplinkoje. Tai tik kelios naujienos, kurias savo pacientams dovanoja gydymo įstaiga.

Pasak UAB „MediCA klinika“ regiono vadovės Sandros Navickienės, atnaujinta erdvė su šiuolaikišku remontu bei naujomis priemonėmis skirta ne tik gydymo paslaugų, bet ir darbuotojų darbo aplinkos gerinimui: įrengti atskiri 8 kabinetai kiekvienam dirbančiam šeimos ir vaikų ligų gydytojui, praplėsta registratūra, padidinti procedūrų bei ginekologo kabinetai, modernizuota personalo patalpa, įrengtas antras odontologijos kabinetas. Atsižvelgiant į mažųjų klinikos pacientų poreikius, klinikoje skirta vieta ir jų užimtumui. Tai nemaža dalimi prisideda prie efektyvesnių ir kokybiškesnių paslaugų užtikrinimo pacientams.

„Ilgus metus stebime pacientų susidomėjimą mūsų klinikos galimybėmis. Seniai susiformavusi ir nekintanti gydytojų komanda rodo, kad darbuotojams čia gera dirbti. O tai padeda užtikrinti ilgametę patirtį, dėl kurios pacientams galima gydymą suteikti laiku, nelaukiant ilgose eilėse“, – dėmesį darbuotojams ir pacientams apžvelgia pašnekovė.

Odontologinis kabinetas.

Naujovės – geresniam gydymui

Aukštaičių g. 4 įsikūrusi „MediCA klinika“ subūrusi profesionalų komandą, kuri ne tik gydydama, bet ir savo darbo aplinkoje kasdien taiko modernius sprendimus. Būtent tai leidžia klinikai augti ir plėsti paslaugas, o tokios naujovės kaip sveiko vaiko kabinetas pasiteisina nuo pat pirmos jo atidarymo dienos.

„Sveiko vaiko kabinete visą klinikos darbo laiką dirbs kvalifikuota slaugytoja. Jame bus skiepijami vaikai, vyks individualūs žindymo mokymai naujagimių ir kitų mažylių mamoms, taip pat bus konsultuojama vaikų sveikatos stiprinimo klausimais, profilaktiškai tikrinama prieš mokyklą ar darželį.
Kabinete bus galima vaikutį pamaitinti, pakeisti sauskelnes ir pan. Taip pat yra atskiras įėjimas į kabinetą, kuriuo galima naudotis, jei vaikutis serga užkrečiamąja liga (pavyzdžiui, vėjaraupiais).
Tai – nemokama paslauga, o ateityje veikla bus nuolat tobulinama, atsižvelgiant į pacientų poreikius. Planuojame vieną dieną arba du pusdienius per savaitę skirti sveikiems vaikams. Taip siekiame atskirti ir valdyti sergančių bei sveikų vaikų srautus.

Taip pat noriu paminėti, kad po klinikos atsinaujinimo prie komandos jau prisijungė nauja gydytoja odontologė Vestina Baltramėnaitė bei burnos higienistė Vaiva Šukytė.

Nuo lapkričio 4 dienos mūsų gretas papildys pacientų mylima šeimos gydytoja Aušra Jablonskaitė. Tad kviesime tapti jos pacientais“, – apie naujoves pasakoja regiono vadovė S. Navickienė.

Šeimos gydytoja Aušra Jablonskaitė.

Be naujų paslaugų, klinikos pacientams atliekami įvairūs profilaktiniai sveikatos patikrinimai, prevenciniai tyrimai ir kitos procedūros. O apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos, finansuojamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis, teikiamos nemokamai.

„Šeimos gydytojų konsultacijos, prevencinės širdies ir kraujagyslių ligų, krūties vėžio, gimdos kaklelio vėžio, storosios žarnos vėžio, prostatos vėžio programos, bendrieji kraujo ir šlapimo tyrimai, kompensuojamųjų vaistų išrašymas, medicininių pažymų išrašymas, fiziologinio nėštumo priežiūra, vaikų imunoprofilaktika ir kitos paslaugos klinikoje teikiamos nemokamai“, – vardija S. Navickienė.

Apie „MediCA klinika“


„MediCA klinika“ – didžiausias šeimos klinikų tinklas Lietuvoje, kurį sudaro 27 klinikos įvairiuose šalies regionuose, dirba 260 gydytojų. Klinikose teikiamos šeimos medicinos, odontologijos, psichinės sveikatos priežiūros paslaugos, gydytojų specialistų konsultacijos, atliekami plataus spektro sveikatos diagnostikos tyrimai.

„MediCA klinika“ padalinys, įsikūręs Aukštaičių g. 4

Tel. 8 45 430210

https://www.medicaklinika.lt/klinikos/panevezys/aukstaiciu-g-4/

Komentarai

  • Dar galetumete ir stovejimo vietas pasidaryt nes per jus gyvenantiems sirupio gatveje buna neimanoma pravaziuot

  • Aš vaikštau į šią kliniką kas kart bijodama, ar nenukris tinko gabalas ant galvos,tragiškas vaizdzelis.Tai kas gi privalo renovuoti pastatą?????

  • Čia reklama?

    • Atsakyti
  • Smagu, kad savivaldybė rūpinasi medicina ir savo patalpas išnuomoja privačiai klinikai.

  • Paciu laiku isvykau is tos klinikos .Slapimo nedare, kraujo tyrimai neteisingi ar nekreiptas demesys, nustatytas rimtas susirgimas. 3 stadija.

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų