Letai ir Mariui sutapo, kad tuoktis pasirinkta diena turi magiškus aštuonetus. M. Garucko nuotr.

Aštuonetukai užbūrė jaunavedžius

Aštuonetukai užbūrė jaunavedžius

Aštuonetas – begalybės simbolis, tad tikėdamiesi amžinos meilės 2018-ųjų metų aštuntojo mėnesio 8-ą dieną į Santuokų rūmus žengė daug porų iš Panevėžio miesto ir rajono.

Besituokiantieji trokšta visą gyvenimą praleisti su mylimu žmogumi. Kad tokia sąjunga būtų tvirtesnė, kartais griebiamasi ir magijos. Pastaraisiais metais tapo itin madinga vestuvėms rinktis ypatingas datas – pažymėtas vienodais skaičiais.

Šiais metais civilinės metrikacijos skyrių darbuotojai prognozavo sulauksiantys daugiau norinčiųjų tuoktis rugpjūčio 8 ir 18 dienoms – mat 2018-aisiais į šias dienas susijungia trys aštuntukai. Ir neapsiriko.

Net vidury savaitės išpuolusi trimis aštuonetais pažymėta data nesukliudė susituokti dešimčiai porų Panevėžyje ir dviem rajone.

„Specialiai rinkomės šią dieną dar prieš pusmetį, kai nusprendėme susituokti. Ko gero, buvome netgi pirmieji užsiprašę tokios datos mieste“, – džiaugėsi Panevėžio Civilinės metrikacijos skyriuje susituokę Ruslanas ir Sandra.

Pasak ką tik ištekėjusios moters, jai su vyru rugpjūčio 8-oji pasirodė tik labai graži data – magija pora nelabai tiki.

„Nežiūrėjau, ką ši data mums žada. Bet kirpėja patikino, kad labai geras laikas vedyboms. Noriu tikėti, kad taip ir bus“, – šypsojosi jaunoji.

Ją su mylimuoju taip pat žavėjo ir rugpjūčio 18-oji. Bet sužadėtiniai pabūgo antplūdžio – ši diena sutampa su savaitgaliu.

Savo meilės šventei pasirinkusieji trečiadienį taip pat turėjo šiokių tokių rūpesčių. Suruošti vestuves darbo dieną esą sunkiau – ne visi gali atvykti pasveikinti naujos šeimos. Bet perkelti planuotos šventės į savaitgalį pašnekovai prisipažino nė nebesvarstę – jie išėjo atostogauti ir susituokė pasirinktu metu.

Tikisi amžinos meilės

Trečiadienį susituokę džiaugėsi ir Leta su Mariumi. Tokią dieną esą paprasčiau buvo viską suplanuoti.

„Susituokti nusprendėme prieš mėnesį. Savaitgaliais senai būna viskas užsakyta, neberasi nei fotografo, nei muzikanto, o paprastą dieną viską susidėliojome kuo puikiausiai. Taip išpuolė, kad vestuvės dar sutapo ir su gražia data“, – sakė jaunoji.

Šią dieną jaunavedžiai pasirinko patys. Aštuonetai, pasak Letos, simbolizuoja amžinybę – tai esą geras ženklas. Būtent begalinės meilės iš tokios magijos ir tikisi vos tris mėnesiu iki vedybų draugavusi pora.

Ruslanas ir Sandra tiki meile, o ne skaičių magija. M. Garucko nuotr.

Ruslanas ir Sandra tiki meile, o ne skaičių magija. M. Garucko nuotr.

Laukia dar daugiau

Panašios mintys apie ateitį tą pačią dieną sukosi visų dešimties porų, kurios susituokė Panevėžio savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje, galvose. Minėto skyriaus vedėjos pavaduotoja Fausta Buzūnienė „Sekundei“ teigė, kad šią savaitę bus sutuokta net 27 poros panevėžiečių. Dalis jų rinkosi vakarykštę magiškąją datą, dalis – paprastą savaitgalį.

Net 18 jaunavedžių čia laukiama rugpjūčio 18-ąją,

„18 dieną 18 porų – dar daugiau magiškų aštuntukų“, – šypsojosi pavaduotoja.

Pasak pašnekovės, dienų skaičiai norintiesiems susituokti vis dar svarbūs. Jie ateina ir prašo paskirti tam tikrą datą. 18-ajai pareiškimai tuoktis pradėti nešti net prieš metus.

Dviejų porų pageidavimą tuoktis rugpjūčio 8 dieną dar prieš metus gavo ir Panevėžio rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos ir archyvų skyrius. Jo vedėjos pavaduotoja Zita Gasiūnienė vieną porą sutuokė rajono Savivaldybės patalpose, kitą – Bistrampolio dvare.

Rugpjūčio 18-ąją rajone susituokti turėtų aštuonios poros. Vieni sužadėtiniai vestuvių jau užsiprašė 2019 m. sausio 19 d.

„Vienodi skaičiai iš mados neišeina“, – teigė Z. Gasiūnienė.

Kartais ji su savo kolegomis stengiasi nepamiršti susituokusiųjų magiškomis datomis, pasidomi jų likimu. Viena pora, viską planavusi pagal astrologiją, pasak vedėjos, po dvejų metų išsiskyrė.

 

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų