Astrologinė prognozė gegužės 8-ajai, šeštadieniui

Astrologinė prognozė gegužės 8-ajai, šeštadieniui

AVINAS

Iš ryto galite pasijusti nekaip dėl išgirstų priekaištų, jog nevykdote kažkokių įsipareigojimų. Nesileiskite įtraukiami į konfliktus, saugokitės ugnies. Įdienojus emocijos niekur nedings, bet ramins gardus maistas, jauki aplinka, gamta.

JAUTIS

Asmuo, kurio dėmesio visiškai nesitikėjote, gali suintriguoti savo elgesiu. Regis, jus praturtins meditacijos, filosofiniai apmąstymai. Labiau pasaugokite sveikatą, nes gali paūmėti senos ligos.

DVYNIAI

Būsite aktyvūs ir neramūs. Spontaniškai galite nerti į kažkokią veiklą, užmegzti ar nutraukti svarbius jums ryšius. Jeigu gebėsite kitus suprasti ir pateisinti, šiandieniniai pokalbiai nenuvils nei jūsų, nei pašnekovų.

VĖŽYS

Šiandien stengsitės kaupti reikiamas žinias, išsinagrinėti dominančią temą, klausimą. Galbūt mėginsite susisiekti su nusimanančiu asmeniu, kad jums paaiškintų. Raskite laiko atsipalaiduoti, pasirūpinti sveikata.

LIŪTAS

Jums tikrai nesinorės būti įprastoje aplinkoje ir apsiriboti rutina, šeimos ratu. Ieškosite įdomesnių laisvalaikio leidimo būdų. Visgi kai kuriems teks įtemptai mokytis, rašyti.

MERGELĖ

Naujovių nenusimato, tačiau gali atsirasti išlaidų namų ar verslo reikmėms. Sunkoka bus apsispręsti, kas naudingiau ir patogiau, jei teks pirkti apdailos medžiagas, komforto prekes, tęsti remontą. Saugokite sveikatą.

SVARSTYKLĖS

Gana komplikuota diena, nes sunku bus atsikratyti negatyvių jausmų – pavydo, pesimizmo. Pasiseks tiems, kuriems sekasi meilėje, nes ji geriausiais vaistas. Svarbu elgtis taikiai, draugiškai. Galbūt išsispręs senos skolos klausimas.

SKORPIONAS

Kalbos suksis apie sveikatą, mitybą, ūkinius reikalus. Galbūt mėginsite namuose įvesti nepriekaištingą tvarką. Pats metas labiau pasidomėti ir savo sveikata, mityba, gerinti gyvenimo sąlygas.

ŠAULYS

Jeigu pavyks užglaistyti kai kurias finansines spragas, jums iš karto palengvės. Nusimato pramogos, kurios nemažai kainuos, bet suteiks džiaugsmo jums arba jūsų vaikams.

OŽIARAGIS

Jeigu stengsitės atsiriboti ir elgsitės savanaudiškai, jūsų nesupras artimieji. Galbūt dėl kažkokios priežasties imsite kitaip žvelgti į žmones, kurie anksčiau kėlė pasitikėjimą arba, atvirkščiai, nepasitikėjimą.

VANDENIS

Su kitų pagalba kažką svarbaus galite nuspręsti dėl turto, pinigų. Regis, būsite kurstomi kažką pirkti, parduoti, įkeisti ar nuomoti. Stenkitės atskirti gerus patarimus nuo niekam tikusių.

ŽUVYS

Rūpesčiai niekur nedings, tačiau trumpam atsitrauks. Malonūs pirkiniai, gurmaniškas maistas neabejotinai taisys nuotaiką. Pasimėgaukite tuo pagal galimybes, bet nepraraskite saiko.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų