Astrologinė prognozė birželio 12-ajai, trečiadieniui

Astrologinė prognozė birželio 12-ajai, trečiadieniui

AVINAS

Tikriausiai nerimausite dėl darbo, sveikatos, išvaizdos defekto ar kt. Galbūt peržiūrėjimo pareikalaus studijų ar kelionių klausimai. Ne itin palanki diena atsiskaitymams, susijusiems su informacija, buhalterija.

JAUTIS

Darbai, reikalai seksis neblogai, ypač jei nebandysite piktnaudžiauti savo padėtimi. Pavojinga diena mėgstantiems rizikuoti, elgtis lengvabūdiškai ar palikti be priežiūros vaikus. Tai gali baigtis nekaip.

DVYNIAI

Pasistenkite nedelsiant sutvarkyti su namais ar technika susijusius reikalus, kurie susikaupė per ilgesnį laiką. Pasitelkite į pagalbą artimuosius. Atsargiai kelyje.

VĖŽYS

Tikėtina, kad kažkur išvyksite arba rūpinsitės komerciniais, transporto, ryšių reikalais. Raskite laiko pasimokyti, susirasti reikalingos informacijos, jeigu to reikia kvalifikacijai kelti ar kelionei.

LIŪTAS

Jums vertėtų peržiūrėti savo planus bei paieškoti balanso ten, kur būtina suderinti interesus. Galimos naujienos, jei esate suinteresuoti papildyti išsekusį pajamų šaltinį.

MERGELĖ

Diena gali būti sudėtinga. Darbo padaugės, todėl nelabai pavyks save tausoti. Būkite atsargūs, kad vėliau netektų gailėtis dėl nežinojimo ar neapdairumo. Jeigu jaučiatės sudirgę, venkite aiškintis santykius, keistis nuomonėmis.

SVARSTYKLĖS

Šiandien nesigriebkite svarbių bei globalinių problemų, nes jums stigs plataus požiūrio. Gali pasireikšti persisotinimas informacija, protinis nuovargis. Jeigu įmanoma, trumpam perleiskite iniciatyvą kitiems.

SKORPIONAS

Šiandien galite pajusti, koks svarbus jums yra populiarumas ir socialinė padėtis. Galite neįprastai elgtis, kad tik atkreiptumėte į save publikos ar patinkančio asmens dėmesį. Regis, tai palengvins jūsų piniginę.

ŠAULYS

Šiandien net dėl smulkmenų gali kilti nemenkas triukšmas, o ką jau kalbėti apie pažiūrų ir planų skirtumus, konkuravimą dėl įtakos sferų ar pan. Neverta tikėti bauginimais, tačiau kritiką vertinkite rimtai.

OŽIARAGIS

Galimas rimtas pokalbis su įtakingu asmeniu arba svarbi žinia. Galite suabejoti savo intelektiniais gebėjimais, ateities tikslais, pasirinktu kelionės maršrutu ar kt. Regis, teks spręsti savo vidines dilemas. Pasitelkite filosofinę išmintį.

VANDENIS

Pats metas atsikratyti žalingo įpročio, apsikuopti savo aplinkoje, išmesti nereikalingus daiktus. Kai kurias problemas įveikti bus nesunku, jei elgsitės racionaliai.

ŽUVYS

Gana įtempta diena. Būkite taktiški, nes kai kurie žmonės šiandien sunkiai pakęs kritiką. Verčiau prievarta nebrukite aplinkiniams savo nuomonės, antraip galite įgyti priešų, oponentų.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų