Astrologinė prognozė balandžio 9-ajai, penktadieniui

Astrologinė prognozė balandžio 9-ajai, penktadieniui

AVINAS

Šiandien nenualinkite savęs kontaktais, darbais. Energijos turėsite nedaug arba ji bus gana destruktyvi. Jeigu jums yra patikėtos paslaptys, nepanaudokite to piktam. Kenkdami kitiems, regzdami intrigas, nieko gero nelaimėsite. Atsargiai su technika.

JAUTIS

Šiandien draugų ar pažįstamų dėka turbūt pavyks gauti reikalingą prekę ar informaciją. Jeigu tvarkote visuomeninius reikalus, renkatės interesų pusę, susidursite su dilemomis.

DVYNIAI

Jūsų pastebėjimai, kritika gali sukelti netikėtą kolegų reakciją. Yra vilties, kad pavyks viską taikiai išsiaiškinti. Jūsų autoritetas ir patikimumas bus išbandytas.

VĖŽYS

Tikėtinas bendravimas su nepažįstamais žmonėmis, ideologiniai diskursai, vertybiniai pasirinkimai. Reikalai, susiję su studijomis ir užsieniu, kels pagrįstą nerimą.

LIŪTAS

Jums gali priminti apie negrąžintas skolas. Arba jūs patys skaičiuosite patirtus nuostolius dėl neatsakingų skolininkų, stringančių atsiskaitymų, verslo problemų.

MERGELĖ

Tikriausiai demonstruosite savo valią, ryžtingai oponuosite. Derėtų pažaboti negatyvias emocijas ir apsišarvuoti kantrybe. Tuomet pradės labiau aiškėti, kuo galite pasikliauti, o kuo – nebe. Atsargiai su technika, ugnimi, dujomis. Saugokitės infekcijų.

SVARSTYKLĖS

Gera išvaizda bei išradingumas turės lemiamą reikšmę, jeigu mėginate įsidarbinti. Galimas medicininis tyrimas, jo atsakymas arba poreikis jį pasidaryti. Atsargiai kelyje.

SKORPIONAS

Šiandien stengsitės išspręsti vieną aktualų klausimą, veikiausiai susijusį su vaikais ar mylimu žmogumi, dominamu projektu ar finansiniais atsiskaitymais.

ŠAULYS

Su artimaisiais ar su vienu šeimos nariu santykiai bus gana įtempti. Galbūt dėl to, kad netoleruojate vieni kitų pasirinkimo, susijusio su tam tikromis išlaidomis ar galimomis permainomis.

OŽIARAGIS

Intensyviai bendrausite su artimaisiais, kolegomis. Seksis gvildenti paslaptis. Galite nemažai nuveikti, gerindami savo materialinę padėtį ar buitines sąlygas.

VANDENIS

Tai diena, kai su kitų pagalba ar be jos stengsitės išspręsti aktualų turtinį, piniginį ar verslo klausimą. Deja, galimas nevykęs pirkinys, apmaudus nuostolis. Pasisaugokite sukčių.

ŽUVYS

Ši diena negarantuos ramybės, ypač vidinės. Gali kamuoti nekokie žalingų įpročių padariniai, apnikti juodos mintys ar sąžinės graužatis, nedoros pagundos. Tikėtina pagunda gvieštis to, ko nesate užsitarnavę. Tai nepraeis be padarinių.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų