Astrologinė prognozė balandžio 8-ajai, ketvirtadieniui

Astrologinė prognozė balandžio 8-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS

Šiandien geriau jausitės, jeigu vengsite kompanijų, įtemptų darbų, skubos ir pasirinksite vienatvę, apmąstymus, meninę veiklą. Pasisaugokite infekcijų, uždegimų, nes jūsų atsparumas sumažėjo.

JAUTIS

Iš pažįstamos moters galite gauti įdomų patarimą ar pasiūlymą. Regis, išsiaiškinsite kai kuriuos gandus, kitų žmonių vertinimus apie tai, kas esate, ką darote.

DVYNIAI

Jums rūpės darbai, politika, karjeros perspektyvos. Apie tai kalbėsitės su kolegomis, bendraminčiais. Visgi, būdami kažkuo neužtikrinti, nedarykite lemtingų sprendimų. Lengva pakenkti pradėtam reikalui, arba imtis ne to, ko reikia.

VĖŽYS

Tikėtini pokalbiai su įtakingomis ar išsilavinusiomis moterimis. Regis, jums seksis intelektinė veikla, moksliniai tyrinėjimai, straipsnių rašymas ir pan. Tik nepasikliaukite gandais, nuogirdomis ir melagienomis.

LIŪTAS

Šiandien svarbesni taps skolų, mokesčių, finansinių įsipareigojimų klausimai. Tiktų planuoti pajamas ir išlaidas, apskaičiuoti savo finansines galimybes, peržiūrėti dokumentus, sutartis. Galbūt ką nors reikia pakoreguoti.

MERGELĖ

Ši diena gali jus paskatinti daugiau bendrauti su tais žmonėmis, kurių pažiūros stipriai skiriasi nuo jūsiškių. Bus nelengva suderinti interesus, galite susipainioti savo nuostatose ir vertybėse. Kol kas nieko nežadėkite ir venkite kategoriškumo.

SVARSTYKLĖS

Tikėtina, kad ateitis jums atrodo labai neapibrėžta dalykine prasme. Kai kuriuos darbus, veiksmus svarbu užbaigti būtent dabar, kad netrukus būtų daugiau progreso, o ne apgailestavimų.

SKORPIONAS

Rutina jūsų nedžiugins, todėl dairysitės ko nors smagesnio. Jūsų pašmaikštavimai, paflirtavimai nebūtinai bus suprasti. Svarbu, kad tai darytumėte laiku ir vietoje. Labiau rūpinkitės savo vaikų saugumu.

ŠAULYS

Daugiausiai rūpesčių kels turtiniai ir buitiniai reikalai. Pagalbos, dėmesio gali prireikti šeimos nariams, arba kaip tik jums norėsis patikimos atramos, didesnio saugumo.

OŽIARAGIS

Jeigu jūsų veikla susijusi su informacija, labai lengva bus paskleisti dezinformaciją. Jauskitės atsakingi už savo žodžius. Neviršykite greičio vairuodami.

VANDENIS

Šiandien jus domins verslo, turto, tiekimo, pinigų, dovanų klausimai. Netinkamai pasielgę, galite pristabdyti savo fortūnos ratą ir nebegauti to, ką malonaus jums paruošė likimas.

ŽUVYS

Pasistenkite, kad darbams ir pokalbiams netrukdytų emocijos. Kuo racionaliau tvarkykite reikalus ir neskleiskite melagienų. Saugokitės traumų, ugnies, dujų nuotėkio.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų