Astrologinė prognozė balandžio 18-ajai, sekmadieniui

Astrologinė prognozė balandžio 18-ajai, sekmadieniui

AVINAS

Netyčia galite suklaidinti savo pašnekovą arba patys apsigauti. Pasistenkite tramdyti negatyvias emocijas, kad neišprovokuotumėte nereikalingų ginčų, barnių.

JAUTIS

Jūsų pastangos žodžiu ar raštu kitus įtikinti, kaip jie turi gyventi, galvoti, kuo pasitikėti sukels prieštaringų vertinimų. Nebūkite tokie tikri, kad visiškai neklystate.

DVYNIAI

Gali atsinaujinti santykiai su senu pažįstamu, kuris galbūt grąžins skolą. Kita vertus, nuolat kintančios nuotaikos trukdys aplinkiniams jus suprasti. Juo labiau, kad jums išties kils ne visiškai suprantamų idėjų ir norų.

VĖŽYS

Didelė tikimybė, kad intuicija jums padės surasti išeitį iš keblios situacijos, apsispręsti dėl ateities planų. Visgi bus gana sunku susitarti su šeimos narias, partneriu, kils barnių. Nederėtų aiškintis meilės santykių.

LIŪTAS

Šiandien neverta kur nors vykti, imtis darbų, skubėti. Būtų puiku, jeigu leistumėte sau atsipalaiduoti, patinginiauti, pasvajoti. Persijunkite į kitus dalykus nei paprastai. Tik nepakenkite savo sveikatai.

MERGELĖ

Regis, noriai leisite laiką su kompanija, pasiduosite rizikingoms pagundoms. Pramogos plonins piniginę. Gali kainuoti ir techninių problemų sprendimas.

SVARSTYKLĖS

Šiandien galbūt dalyvausite svarbiame renginyje. Nemalonumų galite išvengti, jeigu neįsivelsite į konfliktą ir neišprovokuosite kažkieno pavydo.

SKORPIONAS

Galite kažkuo sublizgėti viešumoje. Tačiau jūsų kalboje jausis ironija, kandumas, todėl kai kurie komentarai pašnekovams bus nepriimtini. Būkite atsargesni, dirbdami su techniniais prietaisais, elektra bei vairuodami.

ŠAULYS

Būsite linkę išlaidauti, finansiškai rizikuoti. Saikingas pabendravimas su draugais, kaimynais gali būti naudingas, jeigu tik neskolinsite ir nesiskolinsite technikos, pinigų.

OŽIARAGIS

Jeigu norite taikos, stenkitės suprantamai pasiaiškinti aplinkiniams dėl savo vienokio ar kitokio pasirinkimo. Derėtų būti atidesniems partnerio užuominoms.

VANDENIS

Regis, tapsite kūrybingi ir veiklūs, todėl galite daug nuveikti. Galite gauti intriguojamą žinutę iš jums neabejingo ar susidomėjusio asmens. Labiau saugokite ir svetimą, ir savo turtą, pinigus.

ŽUVYS

Šiandien kuo daugiau bendraukite su tais žmonėmis, kurių draugija jus džiugina. Jūsų meilės, dėmesio ypač reikia vaikams, augintiniams. Pravartu pasirūpinti ir įvaizdžiu.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų