Astrologinė prognozė balandžio 17-ajai, šeštadieniui

Astrologinė prognozė balandžio 17-ajai, šeštadieniui

AVINAS

Regis, viskas vyks pakankamai sklandžiai. Ką sugalvosite, tą nuveiksite. Būkite apdairesni, skolindami pinigus ir ką nors pirkdami, nuomodamiesi. Pasitarkite su šeimos nariais.

JAUTIS

Šiandien gauti patarimai, pasiūlymai, įsigyti pirkiniai bus naudingi. Galbūt kas nors padarys vertingą paslaugą. Ne taip gerai jausitės, jeigu galvoje nešiojatės neatliktus įsipareigojimus, finansinius rūpesčius, susijusius su mokesčiais, baudomis, skolomis.

DVYNIAI

Šiandien gerai būtų negalvoti, nekalbėti apie jokius rimtus reikalus ir nekonfliktuoti su aštrialiežuviais. Stenkitės maloniai atsipalaiduoti bei rodyti šiltą dėmesį artimiausiems žmonėms.

VĖŽYS

Šiandien nepakenktų dažniau pabūti vieniems, atsiribojus nuo svetimos įtakos bei šurmulio. Nederėtų ieškoti nuotykių, kur nors toli vykti, o juo labiau – aiškintis santykius, ginčytis. Siekite intymumo, dvasingumo. Saugokitės infekcijų.

LIŪTAS

Pravartu atsiriboti nuo slegiančių rūpesčių. Susitikite su žmonėmis, kuriuos mėgstate, padiskutuokite, pasilinksminkite, pasportuokite. Tik dėl savo bei kitų sveikatos nepamirškite laikytis saugaus atstumo bei kitų taisyklių.

MERGELĖ

Mintys suksis apie verslą, darbą, techniką, pajamas, santaupas, nors turėtumėte daugiau dėmesio skirti savo atžaloms, mylimam žmogui. Jeigu užsibrėžėte tikslą kažką sutvarkyti, įsigyti, turbūt niekas jums nesutrukdys.

SVARSTYKLĖS

Jausite pagundą išvykti iš namų kiek tolėliau nei kasdien. O galbūt aktyviai naršysite internete, diskutuosite, komentuosite. Regis, romantiškų vilčių įžiebs nepažįstamo asmens vilionės.

SKORPIONAS

Regis, būsite linkę išlaidauti, negalvodami apie finansinius įsipareigojimus ir perspektyvas. Neblogai seksis suktis savo ūkyje, keisti interjerą.

ŠAULYS

Galite sulaukti intriguojamų pasiūlymų iš žmonių, kuriems esate neabejingi. Šeiminius santykius sutvirtins bendras interesas ar bendrų draugų ratas. Labai svarbu būti kantriems ir nereikšti kitiems priekaištų, nemoralizuoti.

OŽIARAGIS

Regis, neišvengsite ūkinių rūpesčių, arba nerimo sukels sveikatos problema. Įmanomi teigiami pokyčiai santykiuose su dominančiu asmeniu, tačiau tai labai lengva sugadinti viena žeidžiančia fraze.

VANDENIS

Ši diena turbūt paskatins labiau branginti santykius su artimais žmonėmis, vaikais. Tikriausiai veršitės pramogauti, mylėti, kurti. Jeigu norite patikti, pasitelkite išradingumą ir nuoširdumą.

ŽUVYS

Galite tikėtis artimųjų paramos ir moraline, ir fizine prasme. Pasijusite išties maloniai, jeigu jus sups tvarkinga aplinka, geranoriški žmonės ir galėsite pasilepinti gyvenimiškais patogumais.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų