Astrologinė prognozė balandžio 13-ajai, antradieniui

Astrologinė prognozė balandžio 13-ajai, antradieniui

AVINAS

Regis, teks skirti laiko nekilnojamojo turto reikalams tvarkyti, deryboms dėl atlygio, komercinių sutarčių, prekybinių nuolaidų. Nemažai nuveikti galite ir namų ūkyje, ypač jei pasitelksite į pagalbą šeimos narius.

JAUTIS

Šiandien noriai bendrausite su draugais, giminaičiais, kaimynais. Pasidalijimas informacija išeis į naudą. Turėtų pasitvirtinti kažkokia jūsų nuojauta. Deja, vakaras gali pateikti nemalonių staigmenų.

DVYNIAI

Šiandien pravartu stengtis išsaugoti gerą nuotaiką, optimizmą ir nepakliūti į nemalonias situacijas. Nors kai kurie jūsų planai nebeteks prasmės, veikiausiai juos pakeis nauji. Tiktų užsiimti menine kūryba, labdara.

VĖŽYS

Kontaktų diena. Regis, jus sudomins nuotolinis užsiėmimas, renginys, žmonių grupė. Tai gali reikšti tam tikrą naują pradžią. Turbūt susitiksite su senais draugais ar pažįstamais. Tačiau internetu užsakyta prekė gali nuvilti.

LIŪTAS

Atrodo, teks paplušėti, norint įvykdyti įsipareigojimus ir duotus pažadus. Numatomi rimti pokalbiai su viršininkais, politikais ar pareigūnais. Svarbu žinoti, ko siekiate, nes po truputį formuojate naujas gaires. Saugokitės elektros iškrovos, avarijų.

MERGELĖ

Tikėtina, kad gausite svarbių žinių iš užsienio ar iš oficialios institucijos. Galite susidomėti tarptautiniais projektais, nauja veikla ar filosofine teorija. Jeigu studijuojate, turbūt susidorosite su sudėtingomis mokslo užduotimis bei krūviu.

SVARSTYKLĖS

Būsite seksualūs, psichologiškai įžvalgūs. Galbūt mėginsite pagerinti finansinę padėtį, sutvarkyti paskolų, draudimo reikalus. Per daug nerizikuokite, nestatykite „ant kortos“ daugiau nei leidžia sveika nuovoka.

SKORPIONAS

Būsite nusiteikę ir darbui, ir meilei. Tvarkykite dalykinius reikalus, o jei reikia, kreipkitės dėl įsidarbinimo ar teisinės konsultacijos. Pravartu aptarti naujus planus, suderinti interesus. Vakaras gali būti nervingas ir avaringas.

ŠAULYS

Profesinė situacija nekels nerimo, nes viskas klostysis kaip suplanuota. Gali subręsti būtinybė pasitikrinti sveikatą, pasidaryti tyrimus. Neatidėliokite, jeigu prastai jaučiatės. Vakare ypač atsargiai elkitės kelyje.

OŽIARAGIS

Gali būti, kad šiandien su verslo partnerio ar mylimo žmogaus pagalba priimsite svarbų sprendimą. Galite gauti kvietimą į pasimatymą ar įdomų renginį.

VANDENIS

Tai šeiminių reikalų diena. Tikėtini buitiniai pirkiniai, šeimos biudžeto aptarimas. Galimi ir nevaldomi emocijų proveržiai. Sugebėkite nusileisti, atsisakyti ambicijų, tuomet pasieksite kur kas daugiau, o šį vakarą išvengsite naujos problemos.

ŽUVYS

Tikėtinas komercinis susitarimas, naudinga informacija per reklamą, artimus žmones. Galbūt kils noras aplankyti seną pažįstamą ar giminaitį, arba iš širdies pasikalbėti telefonu. Vakaras gana nepalankus sveikatai ir avaringas, būkite atsargūs.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų