Astrologinė prognozė balandžio 11-ajai, sekmadieniui

Astrologinė prognozė balandžio 11-ajai, sekmadieniui

AVINAS

Šiandien būsite jautrūs, emocionalūs. Jums norėsis apsaugoti savo vidinį pasaulį nuo bet kokių supurtymų. Regis, tenkinsitės asmenine erdve ar artimiausių žmonių draugija, įprasta aplinka.

JAUTIS

Jums stigs energijos arba realybės jausmo. Intuityviai suvoksite, ką galite pakeisti, o ko – ne. Naudos galite turėti iš slaptos informacijos. Neignoruokite kitų žmonių noro jus suprasti.

DVYNIAI

Ši diena skatins komunikuoti, komentuoti, ieškoti informacijos ir ja dalintis. Jeigu negalvodami plepėsite, nuostolį turėsite. Verčiau nesigirkite gaunama nauda, santaupomis ir pan.

VĖŽYS

Regis, jūs turėsite rimto darbo ir savaitgalio atsipalaidavimas nelabai rūpės. Darbo rezultatai turėtų nenuvilti. Jeigu kažkuo nepasitikite, turite abejonių, pasistenkite taktiškai išsiaiškinti.

LIŪTAS

Šiandien jus ypač domins kelionės, tarptautiniai įvykiai, o galbūt ir politika, filosofija, kultūros ir švietimo aktualijos, pasaulėžiūrų takoskyra internete ir pan.

MERGELĖ

Kils klausimų dėl skolų, išlaidų, daiktų vertės ar kainos. Gali kilti nenumaldomas noras išlaidauti. Galbūt kažkuo nustebins vaikai, tuo pačiu sukeldami naujų rūpesčių.

SVARSTYKLĖS

Šiandien jus gali ypač jaudinti partnerystės, draugystės klausimai. Tikėtini įvairūs kraštutinumai, polinkis dramatizuoti, neadekvačiai reikšti jausmus.

SKORPIONAS

Būsite nusiteikę tvarkyti ir puošti save bei namų aplinką, augintinius. Jeigu gerai jaučiatės, pravartu drauge su vaikais ar mylimu žmogumi pasportuoti gryname ore.

ŠAULYS

Diena prabėgs užsiimant tuo, kas jums smagu, įdomu. Gali būti, kad vaikai ar vaikų lavinimas, mokslai, studijos, kūryba šiandien jums bus aktualiausios temos.

OŽIARAGIS

Tikėtina, kad apsiribosite įprasta aplinka bei užsiėmimais, nors suplanavę galite būti įdomesnių dalykų. Daugiau dėmesio teks skirti artimiesiems, augintiniams.

VANDENIS

Trokšite įspūdžių, bendravimo. Regis, dėl reikalingos informacijos ar patarimo teks uoliai panaršyti po internetą, paskambinėti draugams, pažįstamiems.

ŽUVYS

Būsite nusiteikę mėgautis žemiškais malonumais, suteikti sau daugiau komforto. Galbūt tvarkysite turtinius reikalus, pirksite gražius daiktus. Jeigu ką nors svarbaus spręsite, keletą kartų pasverkite visus „už“ ir „prieš“.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų