I. Stulgaitės–Kriukienės nuotr.

Apvogti Laisvės aikštę atnaujinantys statybininkai

Apvogti Laisvės aikštę atnaujinantys statybininkai

Panevėžio centrą atnaujinančiai statybų įmonei tenka rūpintis ne tik remontu, bet ir kaip apsisaugoti nuo vagių.

Laisvės aikštę ir jos prieigas rekonstruojančios įmonės „Panevėžio statybos trestas“ filialas „Gerbūsta“ trečiadienį pranešė policijai, jog iš statybų aikštelės, esančios Elektros gatvėje, pavogti 125 metaliniai stulpai. Įmonė nuostolį įvertino 3000 eurų.

Šią vasarą tai nebe pirmas atvejis, kai apvagiami miesto centre triūsiantys statybininkai. Liepą „Gerbūsta“ taip pat buvo pasigedusi statybinių medžiagų. Tąkart vagys iš Laisvės aikštės išvilko per pusę šimto kilogramų sveriančias kiniškas granito plokštes, kurios buvo sukrautos aptvertos statybvietės kampe.

Įmonės vadovo Kęstučio Kastricko teigimu, tuomet policijai pradėjus ikiteisminį tyrimą, pavogtieji daiktai netikėtai atsirado – buvo grąžinti į vietą.

Šįkart jei vagys nesuskubs grąžinti, ką paėmę, turės didelių nemalonumų – aikštelė stebima vaizdo kameromis ir pareigūnams perduota jomis užfiksuota medžiaga.

K. Kastrickas teigia neįsivaizduojantys, kur vagys galėtų panaudoti pavogtuosius stulpus, skirtus apsauginėms metalo segmento tvoroms montuoti.

„Tai tėra ruošinys, nežinia, ką su juo galės veikti“, – sako direktorius.

Anot jo, tokios vagių atakos miesto centro remonto darbų nesutrukdė.

Komentarai

  • Šitiek laiko rekonstruoja, jau atsibodo žiūrėt į užverstą aikštę. Kai važiuoji pro šalį, tai matosi, kad ten niekas nedirba

    • galima praeit

      • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų