T.Šiaudinio nuotr.

Apvogtas Socialinių paslaugų centras (papildyta)

Apvogtas Socialinių paslaugų centras (papildyta)

Skandalų sūkuryje atsidūrusiam Panevėžio socialinių paslaugų centrui – nauji rūpesčiai. Pirmadienio rytą į darbą atvykęs darbuotojas pastebėjo, kad centras apiplėštas.

Vagys, į patalpas įsliūkinę pro antrojo aukšto langą, išplėšė šešis kabinetus, iš kurių pagrobti penki nešiojamieji kompiuteriai ir seifas su Socialinių paslaugų centro globotinių asmens dokumentais ir banko mokėjimo kortelėmis su prisijungimo kodais.

Seifą ir kompiuterius ilgapirščiai išsinešė pro langą. Aiškinamasi, kokių nuostolių pridarė vagys, ar centre šeimininkavo vienas, ar keli ilgapirščiai.

Nors savaitgalį Panevėžio socialinių paslaugų centras nedirba, tačiau Grupinio gyvenimo namai, kur apgyvendinti iš tėvų paimti vaikai, bei Nakvynės namai, įsikūrę tame pačiame pastate, dirba įprastu ritmu. Teritoriją filmuoja ir vaizdo kameros, tačiau ar jos užfiksavo nusikaltėlius, kol kas neatskleidžiama.

Socialinių paslaugų centro direktorė Lina Kazokienė atsisakė komentuoti vagystės detales, motyvuodama, kad gali pakenkti policijos tyrimui.

„Kai bus kažkas aiškaus, tada galėsiu komentuoti. Dabar galiu pasakyti tik tai, kad reikės sustiprinti saugumą centre“, – sakė L. Kazokienė.

Panevėžio vicemerui Petrui Luomanui ši vagystė atrodo labai mįslinga, nes nesuveikė signalizacija, o budintys darbuotojai nepastebėjo nieko įtartino.

„Detalių nežinau, bet labai keista, kad budintys socialiniai darbuotojai nieko nematė ir negirdėjo, o signalizacija nesuveikė“, – stebėjosi P. Luomanas.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų