Apmaudžiai pralaimėjo susitikimo pabaigoje (foto galerija)

Lietuvos A lygos salės futbolo čempionate dramatiškai susiklostė rungtynės tarp „Šiaulių“ ir „Panevėžio-Sportidus“ komandų. Mačo laimėtojas paaiškėjo tik pačioje susitikimo pabaigoje.

Per keturias dienas šalies A lygos salės futbolo čempionate FA „Šiauliai“ ir „Panevėžys-Sportidus“ sužaidė dvejas rungtynes. Taip nutiko todėl, nes dėl COVID-19 anksčiau turėjęs vykti susitikimas buvo nukeltas.

Pirmoji komandų akistata buvo labai rezultatyvi ir atkakli, o pasibaigė taikiu rezultatu 8:8. Panevėžio komandai tai buvo pirmosios sezono lygiosios.

Antrasis tarpusavio susitikimas, kaip ir pirmasis, vyko atkakliai bei permainingai.

Per pirmą kėlinį buvo įmuštas vos vienas įvartis, o jį 12-ąją mačo minutę pelnė „Šiaulių“ ekipos narys Aivaras Bagočius.

Antrajame kėlinyje komandos skyrė kiek mažiau dėmesio gynybai, todėl buvo pelnyta daugiau įvarčių. 24-ąją rungtynių minutę rezultatą išlygino panevėžietis Simonas Juška, jis įpusėjus antrajam kėliniui išvedė savo komandą į priekį, įmušdamas dar kartą.

Tokia įvykių seka paskatino „Šiaulius“ taip pat daugiau dėmesio sutelkti į puolimą. 35-ąją susitikimo minutę Dominykas Kubilinskas sugebėjo kamuolį į vartus įsukti beveik iš nulinio kampo, o po minutės „Šiaulius“ į priekį išvedė Ernesto Pilypo smūgis.

Praėjus dar minutei Tomas Salamanavičius rezultatą išlygino, bet jau per kitą ataką D. Kubilinskas pasiuntė kamuolį į panevėžiečių vartus ir „Šiauliai“ vėl buvo išsiveržę į priekį.

Mačo pabaigoje panevėžiečių strategas Virginijus Kulišauskas vartininką pakeitė penktu aikštės žaidėju, bet tai komandos neišgelbėjo. Šįkart Panevėžys-Sportidus“ minimaliu skirtumu 3:4 buvo priverstas pripažinti „Šiaulių“ pranašumą.

Tai buvo šeštoji „Šiaulių“ komandos pergalė šiame sezone, po kurios surinkę 18 taškų šiauliečiai pakilo į ketvirtą vietą. Panevėžiečiai, savo sąskaitoje turintys 7 taškus, tarp dešimties lygos komandų rikiuojasi aštuntoje vietoje. Tiesa, „Panevėžys-Sportidus“ yra sužaidęs keleriomis rungtynėmis mažiau nei dauguma A lygos kolektyvų.

Rungtynes su šiauliečiais „Panevėžys-Sportidus“ žaidė tokios sudėties: Redas Užinskas, Lukas Drasutis, Denas Gudaitis, Lukas Baranauskas, Tadas Pukevičius, Jonas Lebedevas, Saimonas Roicevičius, Arnas Borodinas, Titas Kviliūnas, Mantas Adomėnas, Simonas Juška, Tomas Salamanavičius.

Šiame sezone panevėžiečių gretose kol kas rezultatyviausiai rungtyniauja T. Salamanavičius ir A. Borodinas, pelnę po 7 įvarčius, bei S. Juška, kurio sąskaitoje 6 tikslūs smūgiai.

Kitose turo rungtynėse užfiksuoti šie rezultatai: „Dainava“ – „Akmenė“ 6:3, „Vikingai“ – „Radviliškis“ 4:2, VIP – „TurboTransfers“ 8:5, „Vytis“ – „Pramogos“ 2:1, „Pramogos“ – „Dainava“ 7:4, „Vytis“ – „Vikingai“ 2:2.

Šiandien „Panevėžys-Sportidus“ susitiks su Mažeikių VIP. Rungtynės vyks Radviliškyje.