V. Bulaičio nuotr.

Aplinkkelyje neišsitekus vilkikui nusidriekė didžiulės spūstys

Aplinkkelyje neišsitekus vilkikui nusidriekė didžiulės spūstys

Spūstimis dėl remonto darbų vairuotojus gąsdinantis Panevėžio aplinkkelis ketvirtadienio pirmoje dienos pusėje dėl eismo įvykio virto visišku siaubu skubantiesiems.

Apie 10.30 val. specialiosios tarnybos skubėjo į aplinkkelį ties Molainių kaimo gelbėti į bėdą pakliuvusio vilkiko vairuotojo iš Lenkijos.

Su sunkiasvore mašina remontuojamoje kelio atkarpoje neišsitekęs vilkikas „Daf“ trenkėsi į atitvarus, skiriančius eismo juostas. Nuo smūgio nulūžo sunkvežimio ratas ir buvo pradurtas kuro bakas. Iš šio ant asfalto pasipylė kuras.

Į įvykio vietą iškviestų ugniagesių duomenimis, ant kelio ištekėjo apie 500 litrų dyzelino.

Dėl tapusios slidžia ir pavojinga važiuoti kelio dangos aplinkkelyje eismas buvo kuriam laikui uždarytas. Automobilių, daugiausia vilkikų, eilė nusidriekė keletą kilometrų.

Ugniagesiams nuvalius išsiliejusį kurą, eismas toliau buvo leidžiamas.

Galerija

Komentarai

  • Aplinkelio remontas jau sukele tiek eismo ivykiu ir pridare zalos vairuotojams, kiek nebutu pridares per 10 metu, jei nebutu remontuojamas, ir panasu dar nepabaiga, kam reikia svaistyti milijonus ten kur viskas gerai, aplinkelis buvo puikus, galejo uz tuos pinigus zvyruotus kaimu kelius asfaltuoti kur padetis tragiska. Auksciausio lygio pinigu svaistymas ir idiotizmas su siuo aplinkeliu vyksta

  • O tie atitvarai yra labai nesaugus, nebutu atitvaru nebutu eismo ivykiu, ateityje panasu tie atitvarai sukels labai skaudziu eismo ivykiu, pinigai isplauti, kazkieno kisenes pilnos euru, visi patenkinti, o vairuotojai tegul dauzosi i atitvarus

  • Kosmaras yra grizti namo ar pasiekti miesta,kas gyvena salia aplinkelio. Naruseviciaus gatve neasfaltuota, nors ja db vaziuoja ypatingai daug aplinkiniu rajonu gyventoju ir siaip vairuotoju,kurie nenori pastrigri ties remontuojamu viaduku.
    Kiek buvo kreiptasi i ivairias institucijas del sios gatves asfaltavimo,visos stumdo
    viena nuo kitos,aiskina, kad ne ju atsakomybe ir pan,nera lesu ir t.t. Panevezio valdininkai dirba tikrai ne zmoniu interesams..

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų