„Lietkabelio“ krepšininkai antrą kartą įveikė uteniškius (foto galerija)

Šįvakar Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate Panevėžio „Lietkabelis“ namuose susitiko su Utenos „Juventus“. Panevėžiečiai šį susitikimą laimėjo rezultatu 84:62 (23:14, 22:18, 19:9, 20:21) ir LKL čempionate iškovojo šeštąją pergalę.

Susitikimas tarp „Lietkabelio“ ir „Juventus“ buvo jau antroji komandų akistata šiame sezone. Pirmąsias rungtynes, spalio mėnesį vykusias Utenoje, „Lietkabelis“ laimėjo rezultatu 83:77.

Panevėžyje šeimininkai žymiai geriau pradėjo susitikimą ir sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes pirmavo rezultatu 9:2. Uteniškiai neleido panevėžiečiams per toli pabėgti į priekį. Įpusėjus pirmajam mačo ketvirčiui „Lietkabelis“ pirmavo 4 taškų persvara – 13:9. Antroje ketvirčio pusėje pasiteisino šeimininkų zoninė gynyba. Svečiai netaikliai atakavo iš toli, o panevėžiečiai sėkmingai rengė savo atakas ir per pirmąjį kėlinį įgijo 9 taškų pranašumą – 23:14.

Nenado Čanako auklėtiniai sėkmingai pradėjo ir antrąjį mačo ketvirtį. Pačioje šio kėlinio pradžioje panevėžiečiai pirmą sykį šiame susitikime įgijo dviženklę persvarą – 27:16. Po kelių akimirkų „Lietkabelio“ pranašumas jau siekė 16 taškų – 32:16. Panašią persvarą panevėžiečiai išlaikė iki didžiosios rungtynių pertraukos. Poilsio komandos išėjo „Lietkabelio“ ekipai pirmaujant rezultatu 45:32.

Trečiąjį rungtynių kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai ir panevėžiečių pranašumas ištirpo iki 10 taškų – 48:38. Šeimininkai nesutriko ir įpusėjus trečiajam ketvirčiui vėl pirmavo 17 taškų persvara (55:38). Po trijų kėlinių „Lietkabelis“ prieš „Juventus“ pirmavo rekordiniu skirtumu 64:41.

Ketvirtasis susitikimo kėlinys tapo tik formalumu. „Lietkabelio“ krepšininkai tvirtai kontroliavo padėtį aikštėje ir iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 84:62.

Artimiausią susitikimą „Lietkabelis“ žais šį ketvirtadienį, lapkričio 28 dieną. LKL čempionato rungtynėse panevėžiečiai namuose susitiks su Vilniaus „Ryto“ krepšininkais. Mačas „Cido“ arenoje prasidės 18 valandą 30 minučių.