T. Markelevičiaus nuotr.

Angelai sargai: dvi pareigūnės iš degančio namo išgelbėjo miegojusį vyrą

Angelai sargai: dvi pareigūnės iš degančio namo išgelbėjo miegojusį vyrą

Žmogaus gyvybę kainavusio gaisro Panevėžio pakrašty pasekmės galėjo būti dar tragiškesnės, jei ne nelaimės naktį mieste patruliavusios dvi policijos pareigūnės.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvinės grupės pareigūnėms Ritai Gaurienei ir Violetai Rinkūnienei sekmadienio nakties budėjimas buvo išties neeilinis.

Po vidurnakčio miesto gatvėse patruliavęs ekipažas pastebėjo kylančius tirštus dūmus. Patrulės

nusprendė privažiuoti arčiau pažiūrėti, kas nutiko gilią naktį.

Atvykusios į Įmonių gatvę jos išvydo degantį gyvenamąjį namą. Vieną jo dalį jau buvo apėmusios liepsnos, kitoje langai skendėjo tamsoje.

Pareigūnės iškvietė priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, bet ir pačios, kol atvyks gelbėtojai, puolė veikti.

Jos ėmė belsti į liepsnų dar nepasiektos namo pusės langus ir duris. Ir tai buvo lemtinga – beldimą išgirdo viduje miegojęs vyras. Pažadintas jis spėjo kartu su šunimi išbėgti iš degančio namo, dar pasičiupo ir kelis būtiniausius daiktus.

Policijos išgelbėtas panevėžietis vėliau pasakojo, kad miegodamas gaisro nė nepajuto. Jei ne pareigūnės, ryto jis galėjo nebesulaukti.

Į nelaimės vietą atvykę ugniagesiai namą jau rado degantį atvira liepsna. Malšindami gaisrą kitoje namo dalyje, viename iš kambarių, ugniagesiai rado stipriai apdegusio 64-erių vyro kūną.

Dėl ko kilo gaisras gilią naktį, nustatys ekspertai.

Komentarai

  • Daugiau tokiu zmoniu ir gyvenimas taps grazesnis.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų