AB „Panevėžio energija“ šilumos kaina mažėja 4,4 proc.

AB „Panevėžio energija“ šilumos kaina mažėja 4,4 proc.

Nuo 2019 m. balandžio 1 d. AB „Panevėžio energija“ nustatyta vienanarė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį sudaro 5,37 ct/kWh be PVM. Palyginti su kovo mėnesiu, šilumos kaina mažėja 4,4 proc. dėl sumažėjusių kuro kainų. Gyventojams šilumos kaina sudarys 5,85 ct/kWh su 9 proc. PVM, kitiems vartotojams – 6,50 ct/kWh su 21 proc. PVM.

Pagal nustatytą šilumos kainą kiekvieną mėnesį perskaičiuojama karšto vandens kaina. Panevėžio m. ir Pažagienių gyv. gyventojams karštas vanduo kainuos 4,51 Eur su 9 proc. PVM už kubinį metrą, jį ruošiant namo bendro naudojimo individualiuose šilumokaičiuose. Kai daugiabučiame name įrengta atvira karšto vandens tiekimo sistema – 5,38 Eur su 9 proc. PVM už kubinį metrą. Panevėžio r. Liūdynės k. gyventojams karštas vanduo kainuos 5,26 Eur su 9 proc. PVM už kubinį metrą.

Daugiau informacijos galite rasti AB „Panevėžio energija“ interneto svetainėje www.pe.lt

Komentarai

  • vasarai kai nėra šildymo, šilumos kainą sumažina, nors ji ir toliau liks didžiausia,kad rudeniop vėl galėtų padidinti neva dėl to , kad buvo atpiginta vasarai……..Nesąmones daro ir tiek

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų