„7bet-Lietkabelis“ svečiuose įveikė „Gargždus“

Šįvakar Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionato rungtynes Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (21/10) svečiuose žaidė su „Gargždais“ (6/26). Susitikimą panevėžiečiai laimėjo rezultatu 86:65 (25:9, 26:17, 13:18, 22:21).

Palangoje vykusias rungtynes sėkmingiau pradėjo panevėžiečiai, kurie išsiveržė į priekį 5:0. Sužaidus pusę laiko pirmajame ketvirtyje svečiai įgijo dviženklę persvarą 13:1. Po pirmojo kėlinio trenerio Nenado Čanako auklėtiniai pirmavo jau 16 taškų skirtumu 25:9.

Ir vėliau panevėžiečių pranašumas nekėlė abejonių. Įpusėjus antrajam ketvirčiui „7bet-Lietkabelis“ pirmavo 40:19. Poilsio komandos išėjo panevėžiečiams turint solidžią 25 taškų persvarą 51:26.

Trečiajame kėlinyje svečiai kiek atsipalaidavo, o tuo pasinaudoję gargždiškiai sumažino savo atsilikimą iki 14 taškų – 55:41. „7bet-Lietkabelio“ vyriausiasis treneris N. Čanakas paprašė minutės pertraukėlės. Po trijų ketvirčių panevėžiečiai pirmavo 64:44, o susitikimą laimėjo rezultatu 86:65.

„Gargždai“: Joshua Newkirkas 23, Šarūnas Beniušis 13, Julius Kazakauskas 11, Ernestas Jonkus 9.

„7bet-Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 16, Paulius Murauskas 14, Nikola Popovičius 10, Jordenas Duffy 8.

Laimėję prieš gargždiškius, panevėžiečiai pergalių skaičiumi susilygino su Alytaus „Wolves“ krepšininkais. Likus dviem turams iki reguliaraus sezono finišo dabar „7bet-Lietkabelis“ ir „Wolves“ turi po 21 pergalę, bet aukštesnę, trečiąją, vietą užima alytiškiai turintys tarpusavio rungtynių teigiamą balandą.

„7bet-Lietkabeliui“ liko dvejos rungtynės. Jas panevėžiečiai žais namuose su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ (gegužės 5 dieną) ir Kauno „Žalgiriu“ (gegužės 9 dieną). „Wolves“ susitiks namuose su „Šiauliais“ (gegužės 4 dieną) bei svečiuose su Klaipėdos „Neptūnu“ (gegužės 7 dieną).