„7bet-Lietkabelis“ pusfinalio seriją pralaimėjo „Žalgiriui“ (foto galerija)

Šįvakar Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ namuose žaidė Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) ketvirtąsias pusfinalio serijos rungtynes su Kauno „Žalgiriu“. Panevėžiečiai susitikimą pralaimėjo rezultatu 66:95 (18:18, 13:26, 18:26, 17:25).

Iki šio vakaro rungtynių „7bet-Lietkabelis“ serijoje iki trijų pergalių 1:2 atsiliko nuo varžovų. Pirmąsias dvejas pusfinalio serijos rungtynes panevėžiečiai pralaimėjo 58:69 (svečiuose) bei 83:86 (namuose), o trečiajame susitikime Kaune šventė pergalę 67:66.

„Kalnapilio“ arenoje gausiai susitinkę žiūrovai nuo pirmųjų mačo minučių išvydo permainingą kovą. Pirmajame kėlinyje kelis kartus keitėsi pirmaujanti komanda, o pasibaigus šiam ketvirčiui švieslentėje degė skaičiai 18:18.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėję kauniečiai išsiveržė į priekį 5 taškų persvara – 25:20. Tuomet „7bet-Lietkabelio“ vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas paprašė minutės pertraukėlės. Po jos panevėžiečiams pavyko stabilizuoti savo žaidimą. Įpusėjus antrajam ketvirčiui aikštės šeimininkai atsiliko vos 3 taškais – 27:30. Prieš pat pertrauką „Žalgirio“ krepšininkai sužaidė labai sėkmingą atkarpą ir pirmą sykį šiame susitikime įgijo dviženklę persvarą. Poilsio komandos išėjo panevėžiečiams atsiliekant 13 taškų skirtumu – 31:44.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai įgijo rekordinę 17 taškų persvarą – 52:35. Tuomet N. Čanakas paprašė dar vienos minutės pertraukėlės. Tai nepadėjo, o įpusėjus trečiajam ketvirčiui kauniečiai dar labiau nutolo – 58:37. Po trijų kėlinių „7bet-Lietkabelis“ atsiliko 49:70, o rungtynes pralaimėjo rezultatu 66:95.

7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 13, Gediminas Orelikas 9, Mantas Rubštavičius ir Nikola Popovičius po 8.

Žalgiris“: Tyleris Cavanaugh 16, Edgaras Ulanovas 15, Kevarriusas Hayesas 14, Lukas Lekavičius 13, Isaiah Tayloras 11.

Nusileidę kauniečiams panevėžiečiai pusfinalio seriją „Žalgirio“ krepšininkams pralaimėjo 1:3. Dabar „7bet-Lietkabelis“ dėl bronzos medalių susitiks su Jonavos „CBet“ komanda, kuri kitame pusfinalyje 0:3 nusileido Vilniaus „Rytui“.

Pirmosios mažojo finalo serijos rungtynės šį trečiadienį Panevėžyje prasidės 18 valandą 30 minučių.