„7Bet-Lietkabelis“ po pertraukos palaužė „Neptūną“ (foto galerija)

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate aštuntąją pergalę iškovojo Panevėžio „7Bet-Lietkabelis“ (8/2). Šeštadienį panevėžiečiai namuose 80:73 (13:19, 24:22, 27:9, 16:21) palaužė Klaipėdos „Neptūno“ (4/6) pasipriešinimą.

Uostamiesčio ekipa pirmoji atsidarė taškų sąskaitą – sužaidus 2 minutes „7Bet-Lietkabelis“ atsilikinėjo 0:5. Panevėžiečiai sunkiai rado kelius link varžovų krepšio – šeimininkai per pusę pirmojo ketvirčio tepelnė 4 taškus. Po nerezultatyvaus kėlinio Aukštaitijos ekipa turėjo 6 taškų deficitą – 13:19.

„7Bet-Lietkabelis“ antrojo kėlinio metu ėmė vytis varžovus. Tritaškį pataikė Vytenis Lipkevičius, dvitaškį pridėjo Jamelas Morrisas ir ekipas skyrė tik 2 taškai – 23:25. Po dar vieno J. Morriso metimo šeimininkai pagaliau persvėrė rezultatą savo naudai (33:32). Vėliau Klaipėdos ekipa vėl sužaidė sėkmingą atkarpą ir po dviejų ketvirčių stipresni buvo svečiai – 37:41.

Atkakli kova tęsėsi ir po didžiosios pertraukos. V. Lipkevičius pasižymėjo dvitaškiu su pražanga, o Panevėžio ekipa priartėjo iki minimumo (44:45). Dar po kelių akimirkų J. Morrisas baudų metimais išvedė į priekį „7Bet-Lietkabelį“. Sėkminga šeimininkų atkarpa tęsėsi ir toliau – Manto Rubštavičiaus tritaškis leido pasiekti rekordinę 8 taškų persvarą – 58:50. Nenado Čanako auklėtiniai, įspūdingai sužaidę trečiąjį ketvirtį, po jo pirmavo net 14 taškų – 64:50.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai inicijavo spurtą 11:0 – „7Bet-Lietkabelio“ pranašumas ištirpo iki 3 (64:61). Tuomet iniciatyvos ėmėsi J. Morrisas – gynėjas pasižymėjo keliose atakose paeiliui ir šeimininkai vėl įgijo saugesnį atotrūkį (76:69). Per likusį laiką Panevėžio klubas pergalės iš rankų nebepaleido.

„7Bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 28, Vytenis Lipkevičius 17, Paulius Murauskas 11.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 13, Žygimantas Janavičius ir Rokas Gustys po 11.