„7bet-Lietkabelis“ palaužė „Frutti Extra“ pasipriešinimą (foto galerija)

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (10/7) pergale baigė reguliarujį Europos taurės sezoną. Aukštaitijos ekipa namuose po dramatiškos kovos palaužė Bursos „Frutti Extra“ (7/10) komandą iš Turkijos – 88:85 (23:24, 12:19, 31:22, 22:20).

Rungtynių pradžioje abi ekipos varžėsi taškas į tašką. Sužaidus pusę ketvirčio, šeimininkai turėjo minimalų deficitą (13:14). „7bet-Lietkabelis“ puikiai provokavo varžovų pražangas ir tai leido panevėžiečiams pelnyti daug lengvų taškų. Po pirmojo kėlinio Aukštaitijos klubas atsiliko vienu tašku – 23:24.

Prasidėjus antrajam ketvirčiui, „7bet-Lietkabelis“ persvėrė rezultatą savo naudai, kai dvitaškiu pasižymėjo Paulius Murauskas (27:26). Tačiau vėliau dominavo „Frutti Extra“ ekipa, kuri išlaikė savo persvarą iki pat pirmosios rungtynių dalies pabaigos. Nenado Čanako vadovaujami panevėžiečiai po dviejų kėlinių turėjo 8 taškų deficitą – 35:43.

Antrąją rungtynių dalį šeimininkai pradėjo spurtu 15:6. Tai leido panevėžiečiams persverti rungtynių rezultatą – 50:49. Toliau tęsėsi atkakli kova, o su kėlinio sirena sudėtingą dvitaškį pataikęs Jamelas Morrisas vėl išvedė Panevėžio klubą į priekį – 66:65.

Gyorgy Golomano dvitaškis su pražanga leido „7bet-Lietkabeliui“ ketvirtajame kėlinyje įgyti 5 taškų pranašumą – 73:68. Paskutinėmis rungtynių akimirkomis J. Morrisas smeigė lemiamą tritaškį, atnešusį pergalę šeimininkams – 88:85.

„7Bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 21, Kristianas Kullamae 12 ir Gabrielius Maldūnas po 12.

„Frutti Extra“: Derekas Needhamas 21, Onuralpas Bitimas 15.