„7bet-Lietkabelis“ nusileido Jonavos „CBet“ (foto galerija)

Šįvakar Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ namuose žaidė Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) trečiąsias mažojo finalo serijos rungtynes su Jonavos „CBet“. Panevėžiečiai susitikimą pralaimėjo rezultatu 63:82 (24:24, 13:19, 8:16, 18:24).

Pirmąją šių komandų akistatą, vykusią Panevėžyje 89:80 laimėjo „CBet“, bet Jonavoje 88:87 pergalę šventę „7bet-Lietkabelio“ krepšininkai išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą.

Susitikimą „Kalnapilio“ arenoje sėkmingiau pradėjo jonaviečiai, kurie mačo pradžioje pirmavo rezultatu 5:0. Aikštės šeimininkai neleido svečiams atitrūkti ir gana greitai išlygino rezultatą – 9:9. Nikola Popovičiui pelnius du taškus su varžovo pražanga jau priekyje 12:10 buvo panevėžiečiai. Po tikslaus Gedimino Oreliko tritaškio metimo „7bet-Lietkabelis“ įgijo 5 taškų persvarą – 19:14. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 24:24.

Lygi kova ir antrajame mačo ketvirtyje. Sužaidus pusę laiko šiame kėlinyje panevėžiečiai nuo svečių atsiliko vienu tašku – 32:33. Prieš pertrauką sėkmingesnę atkarpą sužaidė svečiai iš Jonavos. Poilsio komandos išėjo „7bet-Lietkabelio“ ekipai atsiliekant 6 taškais – 37:43.

Trečiojo kėlinio pradžioje jonaviečiai pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą 47:37. Svečiai nemažino apsukų ir savo persvarą dar labiau padidino 54:40. Panevėžiečiai labia dažnai klydo, o varžovai tuo sėkmingai naudojosi. Po trijų kėlinių „7bet-Lietkabelis“ atsiliko 14 taškų skirtumu 45:59.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje jonaviečiai įgijo net 20 taškų pranašumą – 65:45. Aikštės šeimininkams nepavyko pasivyti varžovų – Jonavos „CBet“ krepšininkai iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 82:63.

Panevėžio ekipa šiame mače suklydo net 29 kartus.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 12, Kristianas Kullamae 11, Mantas Rubštavičius ir Gediminas Orelikas – po 9, Jordenas Duffy ir Nikola Popovičius – po 7.

„CBet“: Glynnas Watsonas 20, Jeffery Garrettas 17, Dovis Bičkauskis 16, Goranas Huskičius 15, Martinas Laksa 6.

Po rungtynių Panevėžyje serijoje iki trijų pergalių mažajame finale Jonavos „CBet“ komanda pirmauja 2:1.

Ketvirtasis  „7bet-Lietkabelio“ ir „CBet“ komandų susitikimas šį trečiadienį vyks Jonavoje.