„7bet-Lietkabelis“ nepaliko vilčių Mažeikių klubui

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate trečiąją pergalę paeiliui iškovojo Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (7/3). Šeštadienį panevėžiečiai svečiuose be didesnio vargo nukovė Mažeikių „M Basket-Delamode“ (3/7) – 82:64 (24:9, 15:25, 20:13, 23:17).

Panevėžiečiams šiame susitikime dėl traumų negalėjo padėti Deividas Sirvydis, Gediminas Orelikas ir Paulius Valinskas. Tačiau priekinėje linijoje sulauktas pastiprinimas – ekipos gretose debiutavo 33-ejų metų Stefanas Birčevičius, pakeitęs sunkią traumą patyrusį Aleną Hadžibegovičių.

Susitikimas Telšių arenoje sėkmingiau prasidėjo Panevėžio ekipai, kai po 5 paeiliui Donato Sabeckio taškų Aukštaitijos klubas pirmavo 9:4. Svečiams pirmasis kėlinys klostėsi puikiai – Nikola Popovičius pridėjo tritaškį ir „7bet-Lietkabelis“ įgijo dviženklę persvarą (19:7). Po pirmųjų 10 žaidimo minučių „M Basket-Delamode“ turėjo 15 taškų deficitą – 9:24.

Antrąjį ketvirtį Mažeikių klubas pradėjo spurtu 8:0, kas leido šeimininkams apčiuopiamai priartėti (17:24). Panevėžiečių puolimas pastebimai sustojo, o tuo pasinaudoję šeimininkai tęsė savo sėkmingą atkarpą (23:27). Pasibaigus pirmajai rungtynių pusei, mažeikiškiai turėjo 5 taškų deficitą (34:39).

Po didžiosios pertraukos Nenado Čanako auklėtiniai suaktyvino žaidimą puolime ir tai leido pirmauti 8 taškais – 47:39. Kėlinio pabaigoje sėkmingiau sužaidusiam „7bet-Lietkabeliui“ pavyko nutolti nuo varžovų. Prieš lemiamą ketvirtį Panevėžio ekipa buvo priekyje 12 taškų – 59:47.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai toliau įrodinėjo savo pranašumą – po Džiugo Slavinsko tritaškio „7bet-Lietkabelis“ pirmavo jau 15 taškų (64:49). Per likusias minutes „M Basket-Delamode“ ekipai nepavyko pakeisti rungtynių eigos.

„M Basket-Delamode“: Kay’us Bruhnke 18, Giedrius Staniulis 14.

„7bet-Lietkabelis“: Donatas Sabeckis ir Martynas Varnas po 16, Nikola Popovičius 13, Džiugas Slavinskas 11.