„7bet-Lietkabelis“ namuose įveikė Gargždų klubą (foto galerija)

Po pertraukas į arenas grįžo Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) kovos. Šeštadienį Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (13/8) savo žiūrovų akivaizdoje susikovė su „Gargždų“ (4/17) klubu. Pergalę šiame susitikime iškovojo panevėžiečiai – 82:73 (17:22, 27:19, 15:15, 23:17).

Susitikimas prasidėjo gana nerezultatyviai abiems ekipoms. Sužaidus 4 minutes šeimininkai turėjo minimalų deficitą (4:5). „Gargždų“ ekipa turėjo nedidelę persvarą praktiškai visą kėlinį. Po Šarūno Beniušio taiklaus dvitaškio ekipas skyrė jau 7 taškai – 10:17. Slogus pirmasis kėlinys lėmė, jog „7bet-Lietkabelis“ prieš gargždiškius atsiliko 5 taškais – 17:22.

Vaizdas aikštelėje apsivertė vos prasidėjus antrajam ketvirčiui. Vos per minutę Panevėžio ekipa rezultatą išlygino (22:22). Vėliau tęsėsi atkakli kova tarp abiejų komandų. Atkakli pirmoji rungtynių dalis baigėsi nedideliu Aukštaitijos ekipos pranašumu – 44:41.

Po pertraukos sąlygas diktavo „7bet-Lietkabelis“ – šeimininkai ilgą laiką turėjo nedidelę persvarą. Vis dėlto, po Isiah Osborne’o dvitaškio rezultatas vėl tapo lygus (53:53). Prieš lemiamo ketvirčio pradžią panevėžiečiai išsaugojo 3 taškų pranašumą (59:56).

Ketvirtajame kėlinyje iniciatyvą turėjo Panevėžio ekipa. Po Jamelo Morriso dvitaškio šeimininkai pirmavo 7 taškais – 67:60. Gargždų komanda galiausiai pritrūko jėgų atkaklesnei kovai – pergalę iškovojo panevėžiečiai.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 18, Nikola Popovičius 14, Kristianas Kullamae 11.

„Gargždai“: Isiah Osborne’as 32, Rodney Purvisas 9.