„7bet-Lietkabelis“ Kaune nukovė „Žalgirį“

Šįvakar Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ išvykoje žaidė Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) trečiąsias pusfinalio serijos rungtynes su Kauno „Žalgiriu“. Panevėžiečiai susitikimą laimėjo rezultatu 67:66 (21:22, 22:15, 8:20, 16:9).

Iki šio vakaro rungtynių Kaune 7bet-Lietkabelis“ serijoje iki trijų pergalių 0:2 atsiliko nuo varžovų. Pirmąsias pusfinalio serijos rungtynes panevėžiečiai svečiuose pralaimėjo 58:69, o namuose – 83:86.

Trečiąsias pusfinalio serijos rungtynes sėkmingiau pradėjo kauniečiai, kurie mačo pradžioje įgijo 6 taškų pranašumą 10:4. Panevėžiečiai nesutriko ir įpusėjus pirmajam susitikimo ketvirčiui jau pirmavo rezultatu 11:10. Vėliau aikštėje vyko lygi kova, o pirmąjį kėlinį rezultatu 22:21 laimėjo kauniečiai.

Antrojo ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkams vėl įgijus 6 taškų persvarą (29:23) 7bet-Lietkabelio“ vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas paprašė minutės pertraukėlės. Po jos panevėžiečiai pelnė 8 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį 2 taškais – 31:29. Per likusį pirmosios rungtynių pusės laiką sėkmingiau sužaidė svečiai. Poilsio komandos išėjo 7bet-Lietkabeliui“ pirmaujant rezultatu 43:37.

Po ilgosios pertraukos „Žalgirio“ krepšininkai bandė agresyviau gintis, bet tai neišmušė iš vėžių panevėžiečių. Trečiojo kėlinio viduryje „7bet-Lietkabelis“ pirmavo 6 taškų persvara – 47:41. Šeimininkų vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis paprašė minutės pertraukėlės, po kurios labai sėkmingą atkarpą sužaidę jo auklėtiniai vėl išsiveržė į priekį – 49:47. Po trijų kėlinių „Žalgirio“ komanda pirmavo rezultatu 57:51.

Mačo laimėtojas sprendėsi dramatiškai susiklosčiusiame ketvirtajame susitikimo kėlinyje. Jį sėkmingiau sužaidę panevėžiečiai išplėšė pergalę rezultatu 67:66.

„Žalgiris“: Tyleris Cavanaugh ir Edgaras Ulanovas po 12, Isaiah Tayloras 10, Rolandas Šmitas ir Laurynas Birutis po 8.

„7bet-Lietkabelis“: Mantas Rubštavičius 14, Vytenis Lipkevičius ir Gabrielius Maldūnas po 9, Kristianas Kullamae, Jamelas Morrisas po 7.

Po pergalės Kaune pusfinalio serijos rezultatas tapo 1:2. Ketvirtosios šios serijos rungtynės bus žaidžiamos šį sekmadienį Panevėžyje. Susitikimas „Kalnapilio“ arenoje prasidės 17 valandą.