„7bet-Lietkabelis“ Jonavoje įveikė vietos „CBet“

Šįvakar Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ svečiuose žaidė Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) ketvirtąsias mažojo finalo serijos rungtynes su Jonavos „CBet“. Panevėžiečiai susitikimą laimėjo rezultatu 75:55 (23:18, 20:11, 16:15, 16:11).

Rungtynės Jonavoje buvo jau ketvirtoji šių ekipų akistata kovoje dėl bronzos medalių.  Pirmąją šių komandų kovą, vykusią Panevėžyje 89:80 laimėjo „CBet“, bet Jonavoje 88:87 pergalę šventę „7bet-Lietkabelio“ krepšininkai išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą. Trečiose rungtynėse Panevėžyje vėl pajėgesni buvo jonaviečiai 82:63.

Jonavoje rungtynes sėkmingiau pradėjo panevėžiečiai. Sužaidus pusę laiko pirmajame ketvirtyje „7bet-Lietkabelis“ pirmavo rezultatu 12:6. Įgytą persvarą svečiai sugebėjo išlaikyti iki kėlinio pabaigos, kurį laimėjo 23:18.

Antrojo kėlinio pradžioje panevėžiečiai pirmavo jau 8 taškais – 26:18. Po Željko Šakičiaus tikslaus tritaškio metimo „7bet-Lietkabelis“ pirmą sykį šiame mače įgijo dviženklę persvarą 37:26. Solidžiai sužaidę antrojo ketvirčio pabaigą panevėžiečiai dar labiau padidino savo pranašumą. Poilsio komandos išėjo „7bet-Lietkabeliui“ pirmaujant rezultatu 43:29.

Antroje susitikimo pusėje panevėžiečiai ir toliau pirmavo dviženkliu pranašumu. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui „7bet-Lietkabelis“ turėjo 11 taškų persvarą – 51:40. Prieš ketvirtąjį kėlinį trenerio Nenado Čanako auklėtiniai pirmavo solidžiu 15 taškų skirtumu 59:44.

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje panevėžiečių persvara šoktelėjo iki 20 taškų – 64:44. Puikiai sužaidę labia svarbias rungtynes „7bet-Lietkabelio“ krepšininkai iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 75:55.

„CBet“: Glynnas Watsonas 13, Jeffery Garrettas 8, Aurimas Majauskas 7, Goranas Huskičius 6, Vytautas Šulskis, Martinas Laksa, Edvinas Šeškus ir Dovis Bičkauskis – po 5.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 23, Gyorgy Golomanas 14, Kristianas Kullamae 12, Paulius Murauskas 8, Vytenis Lipkevičius 7.

Jonavoje iškovoję pergalę panevėžiečiai išlygino mažojo finalo serijos rezultatą – 2:2. Penktasis, lemiamas, susitikimas dėl bronzos medalių šį penktadienį vyks Šiauliuose. „Kalnapilio“ arena tuo metu bus užimta. Panevėžyje birželio 8–11 dienomis vyks tarptautinis badmintono turnyras „RSL Lithuanian International 2023“, kuriame bus kovojama dėl pasaulinio reitingo taškų.