„7Bet-Lietkabelis“ įveikė „Gargždų“ pasipriešinimą

Pilnoje Palangos arenoje pirmą kartą šiame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) sezone šeimininkų teisėmis rungtyniavo „Gargždų“ (0/2) ekipa. Ji sekmadienio vakarą priėmė Panevėžio „7Bet-Lietkabelį“ (3/0). Po pertraukos solidžiau sužaidę svečiai užtikrintai laimėjo prieš gargždiškius – 71:91 (25:19, 9:24, 15:23, 22:25).

Rungtynės prasidėjo ypač nerezultatyviai – abi ekipos beveik 2 minutes negalėjo atsidaryti taškų sąskaitos. Sužaidus 4 minutes šeimininkai jau pirmavo rezultatu 9:2. Tačiau netrukus Nenado Čanako auklėtiniai perėmė iniciatyvą. Mantas Rubštavičius pataikė tritaškį su pražanga ir rezultatas tapo lygus – 13:13. Pirmąjį ketvirtį gargždiškiai laimėjo rezultatu 25:19.

Antrasis ketvirtis prasidėjo Giedriaus Staniulio dvitaškiu su pražanga. Aukštaūgis vien per pirmąjį kėlinį surinko 10 taškų. Panevėžiečiai į tai atsakė spurtu 5:0 ir priartėjo prie varžovų (27:24). Netrukus rezultatas tapo lygus, o Gargždų ekipos strategas Paulius Juodis paprašė minutės pertraukėlės. Tačiau situacija ir toliau palankiau klostėsi svečiams, kurie po Stefano Peno metimo išsiveržė į priekį – 29:31. Vėliau „7Bet-Lietkabelio“ nutolo ir po dviejų ketvirčių Aukštaitijos ekipa pirmavo 34:43.

Panevėžiečiai ir po ilgosios pertraukos diktavo savo sąlygas. Vytenio Lipkevičiaus tritaškis leido svečiams pasiekti dviženklę persvarą (41:52). Stabilų atotrūkį nuo varžovų svečiai išlaikė viso trečiojo ketvirčio metu. Prieš paskutinį kėlinį ekipas skyrė jau 17 taškų – 49:66.

Ketvirtojo kėlinio metu Gargždų ekipa kiek sumažino deficitą, tačiau tai rungtynių eigai įtakos jau neturėjo – „7Bet-Lietkabelis“ iškovojo trečią pergalę iš tiek pat galimų.

„Gargždai“: Giedrius Staniulis 24, Joshua Newkirkas 11.

„7Bet-Lietkabelis“: Paulius Murauskas 24, Mantas Rubštavičius 14.