„7Bet-Lietkabelis“ išvykoje palaužė Jonavos ekipą

Šeštadienio vakarą atkakliame mūšyje susikovė Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) turnyro lentelės kaimynai – Jonavos „CBet“ (7/2) ir Panevėžio „7Bet-Lietkabelis“ (7/2). Po dramatiškos kovos pergalę iškovojo panevėžiečiai – 88:91 (27:20, 23:21, 9:20, 29:30).

Jonaviečiai susitikimą pradėjo su didele motyvacija ir sužaidus 2 minutes pirmavo 10:4. Įpusėjus kėliniui, panevėžiečiai ėmė vytis varžovus, o po Gyorgy Golomano tritaškio su pražanga rezultatas tapo lygus – 17:17. Tuomet „CBet“ vėl nutolo ir po Jeffery Garretto galingo dėjimo pirmavo rezultatu 24:17. Po pirmųjų 10 žaidimo minučių Panevėžio ekipa turėjo 7 taškų deficitą (27:20). Jonavos ekipoje išsiskyrė Dovis Bičkauskis – įžaidėjas pelnė daugiau nei pusę komandos taškų – 14.

Vos prasidėjus antrajam ketvirčiui šeimininkai suklydo bei prasižengė puolime, o tuo pasinaudoję Nenado Čanako auklėtiniai prisivijo varžovus – 27:24. „CBet“ į tai atsakė spurtu 8:0 ir pirmą kartą pasiekė dviženklę persvarą. Po dviejų ketvirčių Panevėžio ekipa atsiliko 9 taškais – 50:41.

„7Bet-Lietkabelis“ po pertraukos ėmėsi grąžinti intrigą. Vytenio Lipkevičiaus dvitaškis vėl priartino svečių ekipą iki 3 taškų (53:50). Jonaviečiai prarado inciatyvą, tuo tarpu svečiai išlygino rezultatą – 53:53. Su paskutine trečiojo kėlinio sirena dvitaškį pataikė V. Lipkevičius, taip išvesdamas Aukštaitijos ekipą į priekį – 59:61.

Ketvirtajį kėlinį „CBet“ atidarė spurtu 7:0, kas leido persverti rezultatą (66:61). Toliau vyravo visiškai lygi kova ir nė viena ekipa nesugebėjo įgyti apčiuopiamo pranašumo. Likus žaisti 2 minutes Edvinas Šeškus tolimu metimu išveda komandą į priekį, bet netrukus tuo pačiu atsako V. Lipkevičius (82:83). Panevėžiečiai sužaidė dar kelis sėkmingus epizodus, kas leido pirmauti 4 taškais likus 49 sekundėms. Per likusį laiką svečiai apsigynė ir iškovojo nelengvą pergalę.

„CBet“: Jeffery Garrettas 20, Dovis Bičkauskis ir Martins Laksa po 17, Edvinas Šeškus 15.

„7Bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 19, Gabrielius Maldūnas ir Vytenis Lipkevičius po 13, Paulius Murauskas ir Kristianas Kullamae po 12.