„7Bet-Lietkabelis“ išvykoje neatsilaikė prieš Venecijos ekipą

Europos taurės turnyre trečiąjį pralaimėjimą patyrė Panevėžio „7Bet-Lietkabelis“ (2/3). Aukštaitijos ekipa išvykoje nusileido Venecijos „Umana Reyer“ (3/2) ekipai iš Italijos – 74:71 (17:14, 16:24, 19:17, 22:16). Panevėžiečių gretose dėl traumos nerungtyniavo Željko Šakičius.

Susitikimą ekipos pradėjo pakankamai nerezultatyviai – sužaidus daugiau nei 3 minutes, rezultatas buvo 2:2. Netrukus „7Bet-Lietkabelio“ puolimas įsibegėjo ir po Kristiano Kullamae tritaškio svečiai buvo priekyje – 10:12. Visgi, po pirmųjų 10 žaidimo minučių stipresni buvo Venecijos krepšininkai – 17:14.

Antrąjį kėlinį „Umana Reyer“ pradėjo sėkminga atkarpa ir netrukus įgijo 7 taškų pranašumą – 25:18. Visgi, Panevėžio ekipa netrukus atsitiesė – Jamelas Morrisas smeigė antrąjį savo tritaškį ir priekyje vėl buvo svečiai – 27:29. Permaininga pirmoji rungtynių dalis baigėsi 33:38 pirmaujant Aukštaitijos ekipai.

Trečiąjį kėlinį Benas Griciūnas atidarė dvitaškiu su pražanga, dar labiau padidindamas svečių atotrūkį, tačiau netrukus šeimininkai prisivijo varžovus. Praktiškai visą ketvirtį aikštelėje virė atkakli kova taškas į tašką. K. Kullamae išvedė į priekį Panevėžio ekipą smeigdamas tritaškį su trečiojo kėlinio sirena – 52:55.

Lemiamo ketvirčio metu tęsėsi nuožmi kova. „7Bet-Lietkabeliui“ kiek atitrūkti pavyko kėlinio viduryje, kai J. Morrisas pasižymėjo dvitaškiu su pražanga (55:63). Visgi, Venecijos ekipa kilo į lemiamą kovą ir per kelias atakas priartėjo iki 3 taškų (66:69) likus žaisti 1:38 min. Panevėžiečių žaidimas pakriko ir kamuolį perėmę šeimininkai išlygino rezultatą – 71:71. Venecijos gynėjas Allerikas Freemanas baudos metimu išvedė į priekį „Umana Reyer“ – 72:71. Lemiamos atakos metu K. Kullamae metimas skriejo pro šalį.

„Umana Reyer“: Mitchellas Wattas 19, Allerikas Freemanas 17, Derekas Willisas 14.

„7Bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 25, Benas Griciūnas 16, Kristianas Kullamae 11.