„7Bet-Lietkabelis“ iškovojo pergalę Alytuje

Intriguojančioje Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) dvikovoje susikovė dvi turnyrinės lentelės kaimynės – Alytaus „Wolves“ (9/5) ir Panevėžio „7Bet-Lietkabelis“ (9/5). Po atkaklios kovos iki paskutinių akimirkų pergalę iškovojo svečiuose žaidę panevėžiečiai – 80:86 (21:15, 21:26, 27:19, 11:26).

„Wolves“ gretose jau buvo registruotas Eurolygos čempionas Jeffery Tayloras, kuris Rimo Kurtinaičio treniruojamoje komandoje žais iki sezono pabaigos. Vis dėlto, legionierius aikštelėje dar nepasirodė. Tuo tarpu „7Bet-Lietkabeliui“ dėl kojos traumos padėti negalėjo Jamelas Morrisas.

Alytaus ekipos krepšininkai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir sužaidus dvi minutes pirmavo 7:3. Netrukus rezultatą persvėrė tritaškį pataikęs Željko Šakičius (7:8). Vis dėlto, „Wolves“ pirmąjį ketvirtį sužaidė užtikrinčiau, po kurio pirmavo 6 taškais – 21:15.

Antrąjį kėlinį „7Bet-Lietkabelis“ pradėjo sėkmingiau ir po Mano Rubštavičiaus tritaškio rezultatas tapo lygus – 23:23. Toliau tęsėsi atkakli kova ir nė viena ekipa neįgijo apčiuopiamos persvaros. Po dviejų ketvirčių alytiškiai pirmavo minimaliu pranašumu – 42:41.

Po ilgosios pertraukos toliau tęsėsi nuožmus mūšis. Tik trečiojo kėlinio pabaigoje Mindaugo Lukausko tritaškis leido šeimininkams pasiekti 6 taškų pranašumą (63:57). Netrukus Mantas Rubštavičius užsidirbo pražangą puolime, o netrukus – ir techninę pražangą. Tuo pasinaudojęs „Wolves“ klubas prieš ketvirtąjį kėlinį pirmavo 9 taškais – 69:60.

„7Bet-Lietkabelis“ stengėsi grąžinti maksimalią intrigą į rungtynes. Po Vytenio Lipkevičiaus tritaškio šeimininkų persvara ištirpo iki minimalios (74:73). Netrukus svečiai rezultatą ir persvėrė, tačiau jau kitoje atakoje tą patį vėl padarė alytiškiai. Likus žaisti 2 minutes Gyorgy Golomanas pataikė sudėtingą tritaškį, vėl išlygindamas rezultatą – 78:78. Lemiamu metu tikslesni buvo panevėžiečiai.

„Wolves“: Adas Juškevičius 15, Regimantas Miniotas ir Ahmadas Caveris po 11.

„7Bet-Lietkabelis“: Gyorgy Golomanas 21, Željko Šakičius 15, Vytenis Lipkevičius 12, Kristianas Kullamae ir Stefanas Peno po 11.