„7bet-Lietkabelis“ antrą kartą įveikė Italijos klubą

Europos taurės turnyre šįvakar „7bet-Lietkabelis“ (9/7) išvykoje susikovė su Brešos „Germani“ (7/9) ekipa iš Italijos. Šį susitikimą panevėžiečiai laimėjo rezultatu 74:65 (18:17, 20:12, 14:19, 22:17).

Rungtynės Italijoje buvo antroji komandų tarpusavio akistata šiame sezone. Pirmąjį susitikimą namuose žaidę panevėžiečiai laimėjo rezultatu 79:70 (26:14, 17:22, 14:20, 22:14).

Italijoje nuo pat susitikimo pradžios vyko atkakli kova. Sužaidus pusę laiko pirmajame ketvirtyje šeimininkai pirmavo dviejų taškų persvara 12:10. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių minimaliu skirtumu 18:17 priekyje buvo panevėžiečiai.

Antrojo kėlinio pradžioje kelis sykius keitėsi pirmaujanti komanda. Šiame ketvirtyje sužaidus tris minutes po Gyorgyjaus Golomano tritaškio metimo trenerio Nenado Čanako auklėtiniai įgijo 6 taškų pranašumą (28:22), bet šeimininkai greitai vėl priartėjo prie panevėžiečių – 27:28. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė „7bet-Lietkabelio“ krepšininkai. Poilsio komandos išėjo panevėžiečiams pirmaujant rezultatu 38:29.

Antrąją rungtynių pusę sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Trečiajame kėlinyje sužaidus keturias minutes „Germani“ komanda atsiliko vos trimis taškais – 40:43. Po šio kėlinio „7bet-Lietkabelis“ pirmavo trapia keturių taškų persvara 52:48.

Mačo laimėtojas sprendėsi ketvirtajame susitikimo kėlinyje. Jame geriau sekėsi panevėžiečiams, kurie iškovojo pergalę rezultatu 74:65.

„Germani“: Johnas Petrucelli 17, Aleksejus Nikoličius 11, C.J.Massinburgas, Tai‘us Odiase‘as, Christianas Burnsas ir Nicola Akele – po 7.

„7bet-Lietkabelis“: Nikola Popovičius 11, Gediminas Orelikas 10, Jamelas Morrisas 9, Vytenis Lipkevičius ir Gyorgy Golomanas – po 8.

Artimiausias rungtynes panevėžiečiai žais kovo 19 dieną. LKL čempionato rungtynėse „7bet-Lietkabelis“ išvykoje susitiks su Kėdainių „Nevėžiu-Optibet“.