Pexels, aut. Andrea Piacquadio

7 dekoratyvinės kosmetikos priemonės kasdieniam makiažui sukurti

7 dekoratyvinės kosmetikos priemonės kasdieniam makiažui sukurti

Kasdienis makiažas – tai ne tik grožio išraiška, bet ir būdas sustiprinti pasitikėjimą savimi. Tinkamai parinkta dekoratyvinė kosmetika gali ne tik pagyvinti jūsų kasdienį įvaizdį bet ir pakelti nuotaiką bei suteikti pasitikėjimo savimi. Leiskite sau eksperimentuoti ir mėgautis procesu – ilgainiui kasdienis makiažas užims vis mažiau laiko, o efektas bus stulbinantis. Jūsų dėmesiui – 7 dekoratyvinės kosmetikos priemones, kurios turėtų būti kiekvienoje kosmetinėje, norint atlikti greitą kasdienį makiažą.

1. BB, CC, DD kremai ar makiažo pagrindas – kas geriausia kasdienai?

Renkantis makiažo priemonę veidui galima pasimesti tarp įvairių tipų kremų ir skirtingų makiažo pagrindų gausos. Svarbu pabrėžti, kad BB, CC ir DD kremai bei makiažo pagrindas atlieka skirtingas funkcijas:

  • BB kremas drėkina ir lygina odą, lengvai maskuoja, todėl puikiai tinka sausai odai.
  • CC kremas koreguoja spalvą ir maskuoja raudonį, todėl idealiai tinka mišriai, riebiai ar paraudusiai odai.
  • DD kremo pagrindinė paskirtis – apsauga nuo ankstyvo senėjimo, UV spindulių ir laisvųjų radikalų. Šis kremas yra puikus pasirinkimas brandžiai odai, tačiau jis gali kimšti poras, tad juo piktnaudžiauti nereikėtų.
  • Makiažo pagrindas suteikia visišką maskavimą ir yra tinkamas ypatingoms progoms, kasdieniam makiažui ši priemonė yra per sunki.

Remiantis produkto paskirtimi, pasirinkite jūsų poreikius labiausiai atitinkančią veido priemonę, ir nepamirškite naudoti apsauginio kremo su SPF filtru, jeigu pasirinkta priemonė jo neturi.

2. Maskuoklis – efektyviam odos trūkumų paslėpimui

Jei pasirinkta veido priemonė nepakankamai maskuoja, naudokite maskuoklį. Jis puikiai tinka paslėpti tamsius paakius, spuogelius ir pigmentines dėmeles. Maskuoklį rinkitės šiek tiek šviesesnį už jūsų odos toną ir tepkite po pasirinktos veido priemonės, kad suteiktumėte švytėjimo efektą. Ši priemonė yra nepakeičiama, kai norima pasiekti tobulą odos išvaizdą be didesnių pastangų.

3. Sausa pudra su SPF – papildomai apsaugai

Prieš dengiant veidą sausais produktais, svarbu užfiksuoti kremines veido priemones sausa pudra, suteikiančia odai matiškumo. Kasdienai patariama rinktis natūralią, mineralinę pudrą, kuri puoselės jūsų odą ir neužkimš porų. Jeigu pasirinksite birią pudrą su SPF apsauga, ji ne tik suteiks matinį efektą, bet ir apsaugos odą. Ši priemonė ypač tinkama vasarą, kai norima užtikrinti makiažo išsilaikymą ir apsaugoti odą nuo kenksmingų UV spindulių.

4. Pagyvinkite veidą su skaistalais

Nors skaistalai suteikia veidui gyvybingumo ir natūralaus spindesio, ši makiažo priemonė yra dažnai praleidžiama. Pagal poreikį, rinkitės birius arba kreminius skaistalus, kuriuos derėtų tepti virš skruostikaulių, smilkinių link. Skaistalai suteiks veidui gaivumo ir švytėjimo, o jų dėka jūsų veidas atrodys gyvybingas ir pailsėjęs.

5. Veido modeliavimo priemonės kontūrų išryškinimui

Modeliavimo priemonės padeda suteikti veidui kontūrą ir pabrėžti veido struktūrą. Natūraliai atrodančiam kontūravimui, priemonės spalvą pasirinkite pagal ant veido krintančio šešėlio spalvą. Kaip ir skaistalai, modeliavimo priemonė gali būti šilto, šalto arba neutralaus atspalvio. Tinkamo atspalvio kontūravimo produktai padės sukurti natūralų šešėlių ir šviesos efektą, kuris paryškins jūsų veido bruožus, pabrėš veido formą ir suteiks jam išraiškingumo.

6. Antakių pieštukas tobuliems antakiams

Antakiai yra svarbi veido dalis, formuojanti mūsų bruožus, todėl jų priežiūra yra būtina kasdien. Antakių pieštukas padeda suformuoti ir paryškinti antakius, užpildyti antakių tarpelius spalva arba nupieštais plaukeliais. Rinkitės natūralius atspalvius, tinkančius jūsų odos tonui. Norint pieštuko pagalba sukurti natūraliai atrodantį efektą, lengvais rankos judesiais užpildykite antakius, pradedant nuo vidinės antakių dalies. Ryškesnei spalvai, paspauskite pieštuką stipriau arba pasirinkite tamsesnį atspalvį. Po dažymo, dar kartą švelniai sušukuokite plaukelius išskaidydami pigmentą.

7. Blakstienų tušas – ryškesnėms ir išraiškingoms akims

Akių šešėliai, pieštukai ar apvadai įprastai yra naudojami rečiau. Siekiant sukurti išraiškingesnį žvilgsnį, kasdieniame makiaže užteks perbraukti blakstienas blakstienų tušu, kuris greitai paryškins žvilgsnį. Pasirinkite tušą, kuris tinka jūsų poreikiams – ar tai būtų ilginamasis, tankinamasis, ar daugiau apimties suteikiantis tušas, visi jie savo funkciją atliks puikiai. Eksperimentuokite su blakstienų tušo spalva – dažnu atveju šviesiaplaukėms labiau tinka rudos spalvos tušas, o tamsiaplaukėms – juodas.

 

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų