5 patikrinti būdai, kaip sugundyti priešingą lytį

5 patikrinti būdai, kaip sugundyti priešingą lytį

Norite 5 kartus padidinti savo šansus, ieškant antros pusės? Nepriklausomai nuo amžiaus ar santykių statuso, instinktyviai siekiame, kad priešingos lyties atstovai patvirtintų, jog esame nepakartojami. O tos pačios lyties asmenys mums pavydėtų.

Žinia ta, kad nereikia laimėti gerų genų loterijos, kad būtumėte pastebėti. Per daugelį metų atlikta gausybė tyrimų, kuriais siekta nustatyti, kas vyrams ir moterims atrodo patraukliausia priešingos lyties atstovuose. Pavyzdžiui, kvapas yra vienas pagrindinių patrauklumą lemiančių veiksnių. Išbandykite tam skirtus feromonus, kuriuos rasite https://www.fantazijos.lt/feromonai/. Toliau dalinamės kitais triukais.

  1. Būkite dėmesio centre

Norite būti pastebėtas? Atsistokite kambario centre. Vieta kambaryje (ir tai, ką darote) turi daug bendro su gebėjimu pritraukti priešingos lyties atstovus. Pavyzdžiui, jei esate bare ar naktiniame klube, geriausia vieta yra prie vieno iš baro kampų. Ne tik susipažinsite su daugiau žmonių, bet ir sulauksite daugiau barmenų dėmesio. 

Blogiausia vieta? Atsiremti prie sienos arba sėdėti prie stalo. Tik filmuose pasitaiko, kai karštas nepažįstamasis prieina prie staliuko ir paklausia: „Ar galiu prisėsti šalia?”

  1. Spalvų vilionė

Kokia spalva labiausiai vilioja priešingos lyties atstovus? Moteris traukia vyrai, dėvintys mėlyną spalvą. Iš pirmo žvilgsnio jie pasirodo stabilūs, ištikimi, pastovūs. 

O kaip dėl damų? Moterys turėtų dėvėti rausvą arba persikinę spalvas. Jos tinka daugumai odos atspalvių. Todėl pabrėžia natūralų grožį.

Norite išvengti vyrų, negalinčių susidoroti su stipria moterimi? Į garderobą įtraukite sodriai raudoną, bordo ar slyvų spalvą. Vyrai, besižavintys nepriklausomomis moterimis, nepabijos prieiti prie Jūsų.

Nerimaujate, kad Jūsų apranga neigiamai veikia žmones? Laikykitės atokiau nuo gelsvai žalios spalvos. Ji vienodai atstumia abi lytis.

  1. Įtrauki kūno kalba

Kaip naudoti kūno kalbą, kad sudomintumėte priešingos lyties atstovus? Jei esate moteris, svarbiausia, kad atrodytumėte prieinama. Tai galite pasiekti, neužimdama daug vietos. Žinoma, esate stiprios ir nepriklausomos moterys, bet nepamirškite, kad stengiatės priversti vyrą užkalbinti Jus. Laisva erdvė prie Jūsų parodo, kad gyvenime turite vietos kitam žmogui.

O vyrai, kurie kompanijoje labiau dominuoja, automatiškai atkreipia į save moterų dėmesį. Jauskitės laisvai ir užimkite šiek tiek vietos. Taip pat galite išbandyti oversized drabužius, laikyti galvą pakeltą, pagreitinti kalbą ir gestus, kad atrodytumėte įtikinamesni.

Kūno kalbos patarimai abiejų lyčių atstovams: nesudėkite rankų ir nekramtykite kramtomosios gumos ar nagų. Kramtymas rodo nerimą arba nusivylimą.

  1. Šypsenos galia

Psichologijos ir kūno kalbos ekspertai sutaria, kad vienas svarbiausių dalykų, kuriuos galite padaryti, kad taptumėte patrauklesni – šypsotis. Ne didele dirbtine šypsena, o įprasta, natūralia. Kuri simbolizuoja: „Puikiai leidžiu laiką ir esu laimingas, kad esu čia.” Šypsena yra tarptautinis draugiškumo ženklas.

  1. Dar kartą apie kvapus

Tyrimai rodo, kad vyrams cinamonas ir vanilė asocijuojasi su meile. Kad šie kvapai veiktų Jūsų naudai, iškepkite cinamoninių bandelių likus maždaug valandai iki pasimatymo. Na, ir žinoma, speciali prekė moterims – feromonai su cinamono ir vanilės natomis – puikiai pasitarnaus.

Moteris traukia juodojo saldymedžio aromatas. Būtinai pasiimkite arbatos su saldymedžiu pasimatymo metu. Ypatingas pasirinkimas vyrams padės iš anksto pasirūpinti kvapu. Beje, jei esate klube ir atsitiktinai ant marškinėlių išliejate šiek tiek „Jaggermeister”, nesijaudinkite dėl dėmės. Laikykite tai savo laiminga naktimi! 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų