5 mados ikonos, iš kurių gali pasimokyti kiekviena moteris

5 mados ikonos, iš kurių gali pasimokyti kiekviena moteris

Šiandien kalbame apie mados ikonas ir vertingas pamokas, kurių galite iš jų pasimokyti! Jei mados tendencijos Jums nelabai patinka – nieko baisaus. Turėti stiliaus pojūtį nereiškia dėvėti vien madingus ir brangius drabužius. Mados pojūčiu laikomas savo stiliaus atradimas ir savo unikalumo išreiškimas patraukliais bei įdomiais rūbais. Puikus stilius ir mados pojūtis atsiranda ne sekant kitais, o ieškant to, kas tinka Jums. Žinoma, įkvėpimas dar niekam nepakenkė. Tad pristatome 5 mados ikonas, iš kurių gali pasimokyti kiekviena moteris!

Audrey Hepburn 

Bet koks stiliaus sąrašas, kuriame nepaminėta Audrey Hepburn, nėra patikimas. Ji pakeitė mados veidą, tapusi Gamine stiliaus pradininke. Ji pradėjo vaidinti filmuose tuo metu, kai Holivudas pirmenybę teikė didžiakrūtėms, gundančioms, žibančiomis blondinėms. Smulki, tamsiaplaukė Audrey buvo mažų mažiausiai gaivaus oro gūsis. Ji palengvino moterų padėtį. Norint būti gražiai, nebereikėjo būti vulgariai seksualiai. Audrey buvo seksuali, bet savaip. Jos seksualumas slypėjo jos gerume. 

Ji tapo Givenchy mūza po to, kai dėvėjo šio prekės ženklo drabužius filme Sabrina. Tai buvo artimos draugystės ir meninio bendradarbiavimo, trukusio iki Audrey mirties, pradžia. Kai ji suvaidino filme Pusryčiai pas Tifanį, vilkėdama garsiąją mažą juodą suknelę, ji tapo visuotinai pripažinta ikona. Jos vardas tapo žodžio prašmatnus sinonimu. Moterys sakydavo, kad kažkas yra labai Audrey, jei manė, kad tai rafinuota ir nepavaldu laikui.

Išskirtiniausias Audrey bruožas buvo paprastumas. Tikriausiai todėl, kad ji nelaikė savęs didele žvaigžde. Ji yra sakiusi: Aš nelaikau savęs ikona, aš tiesiog darau savo darbą. Taigi, geriausias būdas priminti Audrey stilių – būti savimi, nesekti tendencijomis, jei jos Jums netinka. Jei tai priverstinis stilius, tai nėra stilius. Dauguma Audrey drabužių buvo paprasti, todėl universalūs. Pirkite pagrindinius drabužius ir laikykitės vienos spalvų paletės. Tai puikus stilius, kurį galima pamėgdžioti, jei turite ribotą biudžetą. Susikurti kapsulinį garderobą iš klasikinių, nesenstančio stiliaus rūbų padės www.textilite.lt

Be to, nesigilinkite į savo netobulumus. Audrey dėl daugelio dalykų (nosies, plokščios krūtinės ir pėdų) buvo nepasitikinti savimi. Tačiau ji išryškino savo geriausius privalumus (dideles, gražias akis ir siaurą liemenį). Sutelkite dėmesį į dalykus, kuriais didžiuojatės. Pamirškite visa kita. Žmonės nepastebės Jūsų trūkumų, jei jų nenurodysite.

Emmanuelle Alt

1967 m. gimusi Emmanuelle Alt, Vogue Paris direktorė, laikoma prancūziško stiliaus ikona. Klasikinio ir švaraus stiliaus. Tačiau į jį Emmanuelle įtraukė tendencijas ir įmantresnius drabužius, nepaisydama amžiaus. Jos stiliui, tipiškai paryžietiškam, būdingos paprastos, švarios ir elegantiškos linijos bei neutralūs atspalviai. Tačiau su roko prieskoniu. Ji renkasi švarkus, marškinėlius ir džinsus. Juos kartais derina su griežtesniais bei ypatingesniais akcentais.

Princesė Diana

Viena geriausiai apsirengusių moterų istorijoje – Velso princesė Diana. Jos mada yra nesenstanti. Nuo švelnių palaidinių ir pastelinių raukinių iki figūrą išryškinančių aksomų ir puošnių suknelių. Juk ji buvo viena labiausiai fotografuojamų moterų pasaulyje. Princesė garsėjo spalvingais ir linksmais drabužiais, kurie, pasak mados ekspertų, atskleidė jos šiltą ir paprastą asmenybę. Jei norite apžiūrėti jos asmeninius daiktus ir įsimintiniausius artefaktus bei suprasti jos mados pojūtį ir gyvenimo būdą, apsilankykite princesės Dianos muziejuje.

Rihanna

Rihanna – oficiali stiliaus ikona. Jai net buvo įteiktas CFDA mados ikonos apdovanojimas! Rihannos stilius rodo, kad mada – tai būti kitokia. Interviu žurnalui Rolling Stone ji teigė, kad visada norėjo būti priešinga kitiems. Dėl šios savybės ji tapo tendencijų kūrėja ir gali padėti Jums priimti mados sprendimus. Užuot rengusiosi kaip visi, būkite unikalios. Būkite savimi.

Miranda Kerr

Nors Miranda Kerr yra podiumo karalienė, lenkiamės jos gatvės stiliui. Mirandos paprastas ir rafinuotas stiliaus pojūtis, be jokių pastangų suderintas su elegantiškais elementais bei laisvalaikio priedais, leidžia jai atlikti kasdienius reikalus itin žavingai. Šio modelio garderobe nėra ryškių, įmantrių drabužių. Jos firminį įvaizdį sudaro džinsai, marškinėliai, švarkelis ir basutės. Miranda laikosi paprastumo ir aprangą papuošia klasikiniais bateliais. Marškinėlius paįvairina perregima palaidine. Ši australų stiliaus ikona kaip niekas kitas mūvi siaurus džinsus ir parodo, kokie universalūs jie gali būti. 

Kad ir ką vilkėtų Miranda, viskas paprasta. Bet labai elegantiška ir stilinga. Ji mums įrodo, kad nereikia daug makiažo ar įmantrių šukuosenų, kad atrodytumėte daili. Miranda įkūnija svarbiausią stiliaus pamoką. Mažiau yra daugiau.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų