3 x 3 čempionato finale triumfavo favoritai (foto galerija)

Savaitgalį Panevėžyje praūžė finalinis Lietuvos 3 x 3 čempionato etapas, kuriame dalyvavo daugiausia reitingo taškų surinkusios komandos. Iki finalo Panevėžyje įvyko 12 reitingo etapų įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

Didžiausio susidomėjimo ir gausaus žiūrovų palaikymo „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro lauko krepšinio tribūnose, žinoma, sulaukė Elito grupės kovos. Čia Panevėžiui atstovavo „Adorma-roletai Jums“ krepšininkai, kurie reitingo lentelėje buvo antri.

Panevėžiečiai grupėje, įveikę IBG.LT ir „Kauno berniukus“, užėmė 1 vietą, o atkakliame ketvirtfinalyje 21:19 įveikė „Naniet“ komandą.

Pusfinalyje „Adormos“ krepšininkai suklupo prieš Kauno rajono „Tauro“ ekipą 22:16 ir dėl geresnio pergalių santykio jie tenkinosi garbinga 3 vieta čempionate.

„Adorma-roletai Jums“ komandoje žaidė Mantas Vaznonis, Darius Griškėnas, Mantas Matevičius ir Rimantas Daunys. Komandos vadovas Mantas Vaznonis dėkoja visiems gausiai susirinkusiems ir palaikiusiems žiūrovams.

Elito grupės finale turnyro favoritai Šakių „Vytis-Gulbelė“ nesunkiai, 21:12, įveikė Kauno rajono „Tauro“ krepšininkus ir iškovojo pagrindinį prizą – kelialapį į FIBA „World Tour Masters“ lygio turnyrą rugsėjo 4–5 dienomis Debrecene, Vengrijoje.